Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 244 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 8386 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты аудандық мәслихатының "Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8205 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 751730,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 733 509,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 684,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 54 219,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 959318,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 775808,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 405,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 937,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 532,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30482,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30482,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен алынған, ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде бекітілісін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде Алтынсарин ауылындағы Алтынсарин орта мектебін және мектеп ішіндегі интернаттың жатын корпусын күрделі жөндеуге 29464,0 мың теңге сомасында;
2) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 8582,0 мың теңге сомасында;
3) 1 сыныпқа электрондық кезекті ендіруге 6155,0 мың теңге сомасында;
4) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 1596,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 212 "О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24 апреля 2019 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 мая 2019 года № 8386. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Камыстинского районного маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 212 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8205) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 751730,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733 509,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 684,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 54 219,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 959318,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 775808,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 405,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 937,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 532,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30482,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30482,9 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) капитальный ремонт Алтынсаринской средней школы и спального корпуса пришкольного интерната в селе Алтынсарино в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 29464,0 тысячи тенге;
2) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 8582,0 тысячи тенге;
3) внедрение электронной очереди в 1 класс в сумме 6155,0 тысяч тенге;
4) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1596,0 тысяч тенге;

5) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 7726,0 мың теңге сомасында;
6) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
7) өңірлік материалдардың негізінде 5-7 сыныптарына арналған өлкетану бойынша оқу құралын басып шығаруға және оларды "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру шеңберінде мектептерде ендіруге 266,1 мың теңге сомасында;
8) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне 795,0 мың теңге сомасында;
9) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз етуге 341,0 мың теңге сомасында;
10) Арқа ауылында балалар ойын алаңын орнатуға 10000,0 мың теңге сомасында;
11) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 765,0 мың теңге сомасында;
12) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 383,0 мың теңге сомасында;
13) қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлер жалақысының мөлшерін, ең төменгі жалақы мөлшерiн 1,5 есеге дейін ұлғайтуға 4072,8 мың теңге сомасында;
14) 2019-2020 жылдарға арналған көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға оның ішінде 2019 жылға 207450,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 3073,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";

5) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 7726,0 тысяч тенге;
6) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
7) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру" в сумме 266,1 тысяч тенге;
8) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 795,0 тысяч тенге;
9) обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками в сумме 341,0 тысяча тенге;
10) обустройство спортивной детской игровой площадки в селе Арка в сумме 10000,0 тысяч тенге;
11) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 765,0 тысяч тенге;
12) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 383,0 тысячи тенге;
13) увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до 1,5 кратного размера минимальной заработной платы в сумме 4072,8 тысячи тенге;
14) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры на 2019-2020 годы в том числе на 2019 год в сумме 207450,9 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2019 год в сумме 3073,3 тысячи тенге.";

6956,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17565,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11096,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6469,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83373,0
1
Ауыл шаруашылығы
64488,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17861,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17861,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
46627,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10100,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1386,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
34598,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
543,0
6
Жер қатынастары
11022,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11022,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11022,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7863,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7863,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7863,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64134,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64134,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
64134,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10134,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
54000,0
12
Көлiк және коммуникация
898337,0
1
Автомобиль көлiгi
898337,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

6956,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17565,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11096,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6469,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83373,0
1
Сельское хозяйство
64488,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17861,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17861,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
46627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10100,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1386,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
34598,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
543,0
6
Земельные отношения
11022,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11022,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11022,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7863,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7863,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7863,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64134,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64134,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
64134,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10134,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
54000,0
12
Транспорт и коммуникации
898337,0
1
Автомобильный транспорт
898337,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа