Қамысты ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 8843 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4123847,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 949727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6703,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3163147,6 мың теңге;
2) шығындар – 4953926,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31815,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45610,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17192,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 17192,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 879086,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 879086,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 25.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 1 555 178,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетте Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері көзделсін, оның ішінде:
2020 жылға 192 121,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 201 497,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 201 950,0 мың теңге сомасында.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 25 452,0 мың теңге сомасында;
2) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге 2 241,0 мың теңге сомасында;
3) мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 188 335,0 мың теңге сомасында;

О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26 декабря 2019 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2019 года № 8843. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4123847,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 949727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6703,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3163147,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4953926,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31815,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45610,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17192,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 17192,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 879086,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 879086,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 555 178,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2020-2022 годы объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел и сельских округов в том числе на:
2020 год в сумме 192 121,0 тысяча тенге;
2021 год в сумме 201 497,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 201 950,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 25 452,0 тысячи тенге;
2) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования в сумме 2 241,0 тысяча тенге;
3) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования в сумме 188 335,0 тысяч тенге;

4) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге 39 995,0 мың теңге сомасында;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 10 139,0 мың теңге сомасында;
6) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге 2 511,0 мың теңге сомасында;
7) Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi iс-шаралар жоспарын іске асыруға 2 753,0 мың теңге сомасында;
8) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге 21 000,0 мың теңге сомасында;
9) 2020 – 2021 жылдарға арналған көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 120 903,0 мың теңге сомасында.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте еңбек нарығын дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджеттен 18 364,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жалақы мен жастар тәжірбиесін ішінара субсидиялауға 12 646,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 946,0 мың теңге сомасында;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға, оның ішінде NEET санатындағы жастарға, көпбалалы табысы аз отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге мемлекеттік гранттар беруге 4 772,0 мың теңге сомасында;
облыстық бюджеттен 10 517,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 1 377,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 9 140,0 мың теңге сомасында;
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің жыл сайынғы төленетін жыл сайынғы еңбек демалысы күнтізбелік 42 күннен 56 күнге дейін ұзартуға 996,0 мың теңге сомасында;

4) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования в сумме 39 995,0 тысяч тенге;
5) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 10 139,0 тысяч тенге;
6) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 2 511,0 тысяч тенге;
7) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстана в сумме 2 753,0 тысячи тенге;
8) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры в сумме 21 000,0 тысяча тенге;
9) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры на 2020-2021 годы в сумме 120 903,0 тысячи тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие рынка труда:
из республиканского бюджета в сумме 18 364,0 тысячи тенге в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику в сумме 12 646,0 тысяч тенге;
оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении в сумме 946,0 тысяч тенге;
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды в сумме 4 772,0 тысячи тенге;
из областного бюджета в сумме 10 517,0 тысяч тенге в том числе на:
возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" в сумме 1 377,0 тысяч тенге;
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" в сумме 9 140,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 996,0 тысяч тенге;

2) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 16 548,0 мың теңге сомасында;
3) мектептердің педагог – психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға 2 946,0 мың теңге сомасында;
4) мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің жыл сайынғы төленетін жыл сайынғы еңбек демалысы күнтізбелік 42 күннен 56 күнге дейін ұзартуға 1 063,0 мың теңге сомасында;
5) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге 129 481,0 мың теңге сомасында;
6) магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 629,0 мың теңге сомасында;
7) пәндерді ағылшын тілінде жүргізгені үшін 7 406,0 мың теңге сомасында;
8) жас мұғалімдерге тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 1 720,0 мың теңге сомасында;
9) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы төлемінің мөлшерін ұлғайтуға 3 065 мың теңге сомасында;
10) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлемінің мөлшерін ұлғайтуға 1 688 мың теңге сомасында;
11) мектепке дейінгі ұйымдарды және орта білім беру ұйымдарын бейне бақылау камераларымен жарақтандыруға 7 000,0 мың теңге сомасында;
12) балаларды тасу үшін автобустар сатып алуға 18 934,0 мың теңге сомасында;
13) ауданның жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген, бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар 13,0 мың теңге сомасында;
14) ауданның мемлекеттік органдары үшін қызметтік автомобильдер сатып алуға 29 541,0 мың теңге сомасында;
15) спорт бөліміне жыл сайынғы "Тың – Целина 2020" облыстық спартакиадасын өткізуге 35 000,0 мың теңге сомасында;
16) мәдениет бөліміне "Тың – Целина 2020" облыстық спартакиадасын өткізуге 40 000,0 мың теңге сомасында;
17) 2020-2021 жылдарға арналған "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 52 520,0 мың теңге сомасында;
18) 2020-2021 жылдарға арналған көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 128 739,0 мың теңге сомасында;
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Ауыл – Ел бесігі" бағдарламасына Қамысты ауылында 2500 орындық орынға арналған "Юность" стадионын реконструкциялауға 174 827,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Қамысты ауданының Бестөбе ауылы және Адаевка ауылын сумен жабдықтау құрылысын және тарату желілерін салуға 1 630,0 мың теңге сомасында.

2) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 16 548,0 тысяч тенге;
3) увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ в сумме 2 946,0 тысяч тенге;
4) увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций среднего образования в сумме 1 063,0 тысячи тенге;
5) доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования в сумме 129 481,0 тысяча тенге;
6) выплату доплаты учителям со степенью магистра в сумме 629,0 тысяч тенге;
7) за ведение на английском языке предметов в сумме 7 406,0 тысяч тенге;
8) доплаты учителям, за наставничество молодым учителям в сумме 1 720,0 тысяч тенге;
9) увеличение размера доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования в сумме 3 065,0 тысяч тенге;
10) увеличение размера доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования в сумме 1 688 тысяч тенге;
11) оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций в сумме 7 000,0 тысяч тенге;
12) приобретение автобусов для подвоза детей в сумме 18 934,0 тысячи тенге;
13) вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов в сумме 13,0 тысяч тенге;
14) приобретение служебных автомобилей для государственных органов района в сумме 29 541,0 тысяча тенге;
15) проведение ежегодной областной спартакиады "Тың - Целина 2020" отделу спорта в сумме 35 000,0 тысяч тенге;
16) проведение ежегодной областной спартакиады "Тың - Целина 2020" отделу культуры в сумме 40 000,0 тысяч тенге;
17) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2020-2021 годы в сумме 52 520,0 тысяч тенге;
18) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры на 2020-2021 годы в сумме 128 739,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе на:
программу "Ауыл-Ел Бесiгi" - Реконструкция стадиона "Юность" на 2500 посадочных мест в селе Камысты в сумме 174 827,0 тысяч тенге;
строительство распределительных сетей и сооружений водоснабжения села Бестобе и села Адаевка Камыстинского района Костанайской области в сумме 1 630,0 тысяч тенге.

8. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 8 000,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін кредиттер түсімі 47 718,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

8. Учесть резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2020 год в сумме 8 000,0 тысяч тенге.
9. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 47 718,0 тысяч тенге.

11. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Куламбаева
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 290 шешіміне
1-қосымша
Қамысты ауданының 2020 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 25.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Куламбаева
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 290
Районный бюджет Камыстинского района на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

12712,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
20975,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2537,2
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19166,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12248,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6918,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43555,6
1
Ауыл шаруашылығы
22471,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20971,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20971,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1500,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1500,0
6
Жер қатынастары
10464,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10464,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10464,6
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10620,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10620,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10620,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54766,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54766,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54766,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14448,1
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
195,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
40123,0
12
Көлiк және коммуникация
1083669,4
1
Автомобиль көлiгi
1083669,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1083669,4
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

12712,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20975,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2537,2
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19166,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12248,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6918,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43555,6
1
Сельское хозяйство
22471,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20971,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1500,0
6
Земельные отношения
10464,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10464,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10464,6
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10620,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10620,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10620,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54766,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54766,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54766,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14448,1
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
195,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
40123,0
12
Транспорт и коммуникации
1083669,4
1
Автомобильный транспорт
1083669,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1083669,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог