Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 282 "2019 – 2021 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 312 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 8334 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 109-1-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "2019–2021 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 282 шешіміне (2019 жылғы 10 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8220 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Железнодорожный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 318,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 901,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 417,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 049,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 731,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 731,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қарасу ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 303,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 894,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135 349,0 мың теңге;
2) шығындар – 156 146,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 843,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 843,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2018 года № 282 "О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 9 апреля 2019 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2019 года № 8334. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 282 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8220) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 318,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 901,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 417,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 049,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -731,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 731,2 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Карасу на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 303,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 894,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135 349,0 тысяч тенге;
2) затраты – 156 146,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 843,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 843,5 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. Октябрь ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 847,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 56 119,0 мың теңге;
2) шығындар –73 468,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 621,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 621,3 мың теңге.";

"5. Утвердить бюджет села Октябрьское на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 847,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 719,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 56 119,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73 468,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 621,3тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 621,3 тысяча тенге.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Октябрь ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1 000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың

дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете села Октябрьское на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 1 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата