Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 "Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 3 мамырдағы № 322 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 8402 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8193 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 198 623,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 128 344,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 355,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 051 653,1 мың теңге;
2) шығындар – 4 213 333,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33 495,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 53 025,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 530,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48 205,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 205,2 мың теңге.";
6-тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 17), 18), 19), 20), 21) тармақшалармен толықтырылсын:
"17) қоғамдық-саяси тұрақтылықты, ұлтаралық және конфессияаралық келісімді, қоғам бірлігін сақтау, ауданның серпінді дамып келе жатқан аудан ретінде оң имиджін қалыптастыру, аудан орталығының инвестициялық тартымдылығын арттыру, қылмыс пен құқық бұзушылықтың алдын алу үшін бұқаралық ақпарат құралдарында ақпараттық-үгіт материалдарын орналастыру бойынша қызметтерге;
18) қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлердің жалақы мөлшерін ең төменгі жалақының 1,5 еселік мөлшеріне дейін ұлғайтуға;
19) Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу және Восток ауылдарының су құбырының таратқыш тораптарын қайта жаңартуға;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 276 "О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 3 мая 2019 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2019 года № 8402. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 276 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8193) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 198 623,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 128 344,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7 355,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 271,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 051 653,1 тысячи тенге;
2) затраты – 4 213 333,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 495,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 025,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 530,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 205,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 205,2 тысяч тенге.";
подпункт 11) пункта 6 исключить;
пункт 6 дополнить подпунктами 17), 18), 19), 20), 21) следующего содержания:
"17) услуги по размещению информационно-агитационных материалов в средствах массовой информации для сохранения общественно-политической стабильности, межнационального и межконфессионального согласия, единства общества, формирования положительного имиджа района как динамично развивающегося района, повышение инвестиционной привлекательности районного центра, профилактику преступности и правонарушений;
18) увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до 1,5 кратного размера минимальной заработной платы;
19) реконструкцию разводящих сетей водопровода сел Карасу и Восток Карасуского района Костанайской области;

20) "Қарасу ауылының айналма жолы" аудандық маңызы бар автомобиль жолының жасанды құрылымдарын жөндеумен 0-3,775 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
21) "Октябрь-Шолақашы" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-4 километріндегі учаскені орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың

20) средний ремонт участка на 0-3,775 километре с ремонтом искусственных сооружений автомобильной дороги районного значения "Объездная дорога села Карасу";
21) средний ремонт участка на 0-4 километре автомобильной дороги районного значения "Октябрьское-Челгаши.";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата