Сарыкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 165 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 293 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 8753 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 29.01.2020 № 318 шешімімен (халық саны екі мың адамнан көп кент үшін 01.01.2018 бастап және халық саны екі мың адам және одан аз ауылдар, ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 3-1-тармағына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 165 шешіміне (2018 жылы 21 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7835 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Регламенттің 4-тармағының он бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және тиісті аумақтарда орналасқан мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың басшыларын тағайындау бойыша ұсыныстар енгізу;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Батуринец
Аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева

О внесении изменения в решение Сарыкольского районного маслихата от 31 мая 2018 года № 165 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 5 ноября 2019 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 ноября 2019 года № 8753. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 января 2020 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29.01.2020 № 318 (вводится в действие для поселка с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для сел, сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3-1 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области" от 31 мая 2018 года № 165 (опубликовано 21 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7835) следующее изменение:
абзац одиннадцатый пункта 4 Регламента, утвержденного указанным решением, изложить в новой редакции:
"внесение предложений по назначению руководителей государственных учреждений и организаций, финансируемых из местного бюджета и расположенных на соответствующих территориях;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Батуринец
Секретарь районного маслихата К. Базарбаева