Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 "Бейімбет Майлин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 313 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 8672 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешіміне (2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8184 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 555 655,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 759 186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 712,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 69 815,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 717 942,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 577 311,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 36 461,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 62 812,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 116,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 116,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі мазмұндағы 13), 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
14) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
15) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеу.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 13) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек бойынша төлемдерді қоса қаржыландыру.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 235 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23 сентября 2019 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 сентября 2019 года № 8672. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 235 (опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8184) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 555 655,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 759 186,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 712,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 815,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 717 942,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4 577 311,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 461,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62 812,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 116,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 116,7 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 4 указанного решения исключить;
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 13), 14), 15) следующего содержания:
"13) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
14) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
15) выплату государственной адресной социальной помощи.";
подпункт 13) пункта 5 указанного решения исключить;
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) софинансирование выплат по государственной адресной социальной помощи.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

311,0
6
Жер қатынастары
12307,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12307,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12307,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13015,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13015,1
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13015,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17816,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17816,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17816,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17816,0
12
Көлiк және коммуникация
321788,7
1
Автомобиль көлiгi
321788,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5976,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
5976,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
315812,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26000,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
289812,7
13
Басқалар
54874,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9513,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9513,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9513,0
9
Басқалар
45361,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45361,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1700,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35789,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

311,0
6
Земельные отношения
12307,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12307,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12307,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13015,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13015,1
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13015,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17816,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17816,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17816,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17816,0
12
Транспорт и коммуникации
321788,7
1
Автомобильный транспорт
321788,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5976,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5976,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
315812,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26000,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
289812,7
13
Прочие
54874,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9513,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9513,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9513,0
9
Прочие
45361,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45361,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1700,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
35789,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих