Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 "Бейімбет Майлин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 324 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 8829 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешіміне (2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8184 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 304 422,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 820 092,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 173,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 448,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 466 709,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 326 077,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 015,4 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 63 366,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 670,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 670,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) ауданның, қаланың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін "Өлкетану бойынша хрестоматия" оқулықтарын сатып алу және жеткізу.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 235 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2019 года № 8829. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 235 (опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8184) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 304 422,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 820 092,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 173,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 448,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 466 709,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 326 077,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 015,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 366,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 670,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 670,6 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) приобретение и доставка учебников "Хрестоматия по краеведению" для государственных учреждений образования района, города.";
пункт 8 указанного решения исключить;
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата