Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 20 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 8563 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Федоров аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 576 ұсынысы негізінде, Костряков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі Курское ауылында орналасқан Шнурко Александр Анатольевичтің шаруа қожалығы аумағындағы ірі қара мал құтыруының эпизоотиялық ошағына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Костряков ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 9 қарашадағы № 11 (2018 жылғы 21 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8106 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Федоров ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Костряков
ауылдық округінің әкімі
С. Андренко
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Федоров
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ М. Б. Нуркин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Федоров
аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. К. Джагалтаев
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ У. А. Успанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 28 июня 2019 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2019 года № 8563
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Федоровская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 21 декабря 2018 года № 576, аким Костряковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с эпизоотическим очагом бешенства крупного рогатого скота на территории подсобного хозяйства Шнурко Александра Анатольевича, расположенного в селе Курское Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Костряковского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 9 ноября 2018 года № 11 (опубликовано от 21 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8106).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Костряковского сельского округа Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костряковского сельского округа
С. Андренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Федоровская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________ Нуркин М. Б.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Федоровское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
______________ Джагалтаев Е. К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Федоровского района"
________________ Успанов У. А.