Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 288/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 345/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 маусымда № 6423 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 288/26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6178 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"175002469" сандары "192814973" сандарымен ауыстырылсын;
"32863828" сандары "35554530" сандарымен ауыстырылсын;
"184733" сандары "1116374" сандарымен ауыстырылсын;
"800" сандары "23434" сандарымен ауыстырылсын;
"141953108" сандары "156120635" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "174737070" сандары "193779574" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"5020324" сандары "4926139" сандарымен ауыстырылсын;
"4990414" сандары "5084599" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"435657" сандары "-794343" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1230000 мың теңге;";
5) тармақшада "-5190582" сандары "-5096397" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "5190582" сандары "5096397" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшада:
"45,2" сандары "45" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"54,8" сандары "55" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"1262965" сандары "1723613" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1877090 мың теңге – елді мекендерді және туризм объектілерін абаттандыру және жарықтандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;";
"410700" сандары "419700" сандарымен ауыстырылсын;
"76706" сандары "50435" сандарымен ауыстырылсын;
"965460" сандары "58000" сандарымен ауыстырылсын;
"51263" сандары "43574" сандарымен ауыстырылсын;
"1050972" сандары "1466351" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1639193 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;";
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"428660 мың теңге – аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;
10688 мың теңге – мәдениет саласындағы ағымдағы сипаттағы шығыстарға;
126527 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 288/26 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 345/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июня 2019 года № 6423. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 288/26 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6178, опубликованное 25 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "175002469" заменить цифрами "192814973";
цифры "32863828" заменить цифрами "35554530";
цифры "184733" заменить цифрами "1116374";
цифры "800" заменить цифрами "23434";
цифры "141953108" заменить цифрами "156120635";
в подпункте 2) цифры "174737070" заменить цифрами "193779574";
в подпункте 3):
цифры "5020324" заменить цифрами "4926139";
цифры "4990414" заменить цифрами "5084599";
в подпункте 4):
цифры "435657" заменить цифрами "-794343";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства – 1230000 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-5190582" заменить цифрами "-5096397";
в подпункте 6) цифры "5190582" заменить цифрами "5096397";
в пункте 2:
в подпункте 2):
цифры "45,2" заменить цифрами "45";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "54,8" заменить цифрами "55";
в пункте 7:
цифры "1262965" заменить цифрами "1723613";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"1877090 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов и объектов туризма;";
цифры "410700" заменить цифрами "419700";
цифры "76706" заменить цифрами "50435";
цифры "965460" заменить цифрами "58000";
цифры "51263" заменить цифрами "43574";
цифры "1050972" заменить цифрами "1466351";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"1639193 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;";
дополнить абзацами следующего содержания:
"428660 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
10688 тысяч тенге – на расходы текущего характера в сфере культуры;
126527 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";
в пункте 8:

"359462" сандары "706088" сандарымен ауыстырылсын;
"792828" сандары "804533" сандарымен ауыстырылсын;
"2873632" сандары "3772192" сандарымен ауыстырылсын;
"1296415" сандары "1479150" сандарымен ауыстырылсын;
"59690" сандары "86046" сандарымен ауыстырылсын;
"304868" сандары "370557" сандарымен ауыстырылсын;
"1495540" сандары "2212005" сандарымен ауыстырылсын;
"153601" сандары "138137" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"116075 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";
9-тармақта:
екінші, үшінші, төртінші, бесінші абзацтар алынып тасталсын;
"113908" сандары "1375844" сандарымен ауыстырылсын;
"977788" сандары "1342777" сандарымен ауыстырылсын;
"3470241" сандары "4191600" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"8995589 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"5089656 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
1200000 мың теңге – аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;
381596 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
1130509 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";
10-тармақта:
"9973788" сандары "10373788" сандарымен ауыстырылсын;
"4163266" сандары "5063266" сандарымен ауыстырылсын;
"1396500" сандары "1101919" сандарымен ауыстырылсын;
"1074418" сандары "774418" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1044674 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";
13-тармақта "1854318" сандары "1829318" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақта "650620" сандары "387348" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Оразбаев
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Бексейітова
Павлодар облыстық
мәслихатының
(VI сайланған ХХХI cессиясы)

цифры "359462" заменить цифрами "706088";
цифры "792828" заменить цифрами "804533";
цифры "2873632" заменить цифрами "3772192";
цифры "1296415" заменить цифрами "1479150";
цифры "59690" заменить цифрами "86046";
цифры "304868" заменить цифрами "370557";
цифры "1495540" заменить цифрами "2212005";
цифры "153601" заменить цифрами "138137";
дополнить абзацем следующего содержания:
"116075 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.";
в пункте 9:
абзац второй, третий, четвертый, пятый исключить;
цифры "113908" заменить цифрами "1375844";
цифры "977788" заменить цифрами "1342777";
цифры "3470241" заменить цифрами "4191600";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"8995589 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
дополнить абзацами следующего содержания:
"5089656 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
1200000 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
381596 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
1130509 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";
в пункте 10:
цифры "9973788" заменить цифрами "10373788";
цифры "4163266" заменить цифрами "5063266";
цифры "1396500" заменить цифрами "1101919";
цифры "1074418" заменить цифрами "774418";
дополнить абзацем следующего содержания:
"1044674 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.";
в пункте 13 цифры "1854318" заменить цифрами "1829318";
в пункте 14 цифры "650620" заменить цифрами "387348";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Уразбаев
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXXI сессия, VI созыв)

88 227
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 012 135
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
801
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 424 645
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 424 645
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 004 609
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 004 609
1
2
3
4
5
6
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 004 609
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
74 065
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
74 065
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
74 065
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 538 361
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 538 361
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 948
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
177 059
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 672
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
19 510
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
410
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 170 762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 828 580
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 873 134
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 850 109
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
677 209
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
140 366
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 203 688
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
167 038

88 227
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
1 012 135
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
801
271
Управление строительства области
4 424 645
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 424 645
3
Специализированная медицинская помощь
1 004 609
253
Управление здравоохранения области
1 004 609
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 004 609
5
Другие виды медицинской помощи
74 065
253
Управление здравоохранения области
74 065
029
Областные базы специального медицинского снабжения
74 065
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 538 361
253
Управление здравоохранения области
4 538 361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
161 948
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
177 059
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 672
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 510
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
410
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 170 762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 828 580
1
Социальное обеспечение
4 873 134
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 850 109
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
677 209
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
140 366
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 203 688
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
167 038

015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
187 322
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 375 844
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 642
261
Облыстың білім басқармасы
1 023 025
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 012 119
037
Әлеуметтік сауықтандыру
10 906
2
Әлеуметтiк көмек
286 747
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
286 747
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
255 925
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 822
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 668 699
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 596 916
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 903
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
341
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы ісшараларды іске асыру
11 010
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 601 928
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 497
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 445
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
187 322
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 375 844
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
98 642
261
Управление образования области
1 023 025
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 012 119
037
Социальная реабилитация
10 906
2
Социальная помощь
286 747
256
Управление координации занятости и социальных программ области
286 747
003
Социальная поддержка инвалидов
255 925
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
30 822
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 668 699
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 596 916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
133 903
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
341
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
11 010
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 601 928
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 497
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
190 445
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

295 615
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
229 648
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21 250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 754
297
Облыстың еңбек басқармасы
71 783
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 783
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 582 595
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 874 417
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 874 417
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 229 501
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 016 256
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 628 660
2
Коммуналдық шаруашылық
23 105 868
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 154 664
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8 684
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 145 980
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 951 204
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 953
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 758
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 542 416
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
110 629
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 917 090
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
297 358
3
Елді-мекендерді көркейту
602 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
602 310
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

295 615
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
229 648
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
79 754
297
Управление труда области
71 783
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 783
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 582 595
1
Жилищное хозяйство
9 874 417
271
Управление строительства области
9 874 417
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 229 501
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 016 256
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
1 628 660
2
Коммунальное хозяйство
23 105 868
271
Управление строительства области
14 154 664
030
Развитие коммунального хозяйства
8 684
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
14 145 980
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 951 204
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
81 953
005
Капитальные расходы государственного органа
1 758
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 542 416
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
110 629
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 917 090
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
297 358
3
Благоустройство населенных пунктов
602 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
602 310
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

4 196 414
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 196 414
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
138 636
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
138 636
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 071 291
1
Ауыл шаруашылығы
14 963 090
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 763 141
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 293
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
628 018
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
25 587
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
900 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
700 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 838 375
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
3 413
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 626 475
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
13 612
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 554
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 363 363
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
3 940
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

4 196 414
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
4 196 414
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
138 636
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
138 636
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 071 291
1
Сельское хозяйство
14 963 090
255
Управление сельского хозяйства области
14 763 141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
118 293
002
Поддержка семеноводства
628 018
003
Капитальные расходы государственного органа
1 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
25 587
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
900 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
700 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 838 375
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
3 413
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 626 475
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 612
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 554
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 363 363
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
3 940
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 070 133
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
68 054
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
68 054
257
Облыстың қаржы басқармасы
9 764 533
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
387 348
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 995 589
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
381 596
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
9 193
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 193
261
Облыстың білім басқармасы
143 951
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 951
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
861 438
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
861 438
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
90 822
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 822
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
73 169
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 169
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 414 291
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

1 070 133
256
Управление координации занятости и социальных программ области
68 054
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
68 054
257
Управление финансов области
9 764 533
012
Резерв местного исполнительного органа области
387 348
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 995 589
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
381 596
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
9 193
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 193
261
Управление образования области
143 951
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
143 951
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
861 438
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
861 438
273
Управление культуры, архивов и документации области
90 822
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
90 822
278
Управление предпринимательства и торговли области
73 169
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
73 169
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 414 291
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года