167 038
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
187 322
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 951 381
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113 438
261
Облыстың білім басқармасы
1 021 520
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 010 614
037
Әлеуметтік сауықтандыру
10 906
2
Әлеуметтiк көмек
517 653
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
517 653
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
486 831
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 822
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 112 091
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 038 788
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 733
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
341
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы ісшараларды іске асыру
11 010
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 479 025
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 897
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
220 898
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

167 038
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
187 322
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
3 951 381
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
113 438
261
Управление образования области
1 021 520
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 010 614
037
Социальная реабилитация
10 906
2
Социальная помощь
517 653
256
Управление координации занятости и социальных программ области
517 653
003
Социальная поддержка инвалидов
486 831
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
30 822
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 112 091
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 038 788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
137 733
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
341
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
11 010
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 479 025
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 897
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
220 898
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

295 615
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221 749
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21 250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
617 745
297
Облыстың еңбек басқармасы
73 303
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
73 303
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 520 079
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 293 541
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 293 541
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 249 501
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 415 380
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 628 660
2
Коммуналдық шаруашылық
23 647 623
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 157 945
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8 684
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 149 261
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 489 678
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 953
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 758
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 524 634
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
110 629
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 530 371
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
240 333
3
Елді-мекендерді көркейту
578 915
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
578 915
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

295 615
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
221 749
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
617 745
297
Управление труда области
73 303
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
73 303
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 520 079
1
Жилищное хозяйство
9 293 541
271
Управление строительства области
9 293 541
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 249 501
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 415 380
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
1 628 660
2
Коммунальное хозяйство
23 647 623
271
Управление строительства области
14 157 945
030
Развитие коммунального хозяйства
8 684
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
14 149 261
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 489 678
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
81 953
005
Капитальные расходы государственного органа
1 758
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
7 524 634
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
110 629
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 530 371
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
240 333
3
Благоустройство населенных пунктов
578 915
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
578 915
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

4 196 414
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
138 636
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
138 636
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 470 260
1
Ауыл шаруашылығы
15 357 953
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 357 953
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 299
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
628 018
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 100
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
963
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 100
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
40 858
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
900 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
766 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 838 375
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
3 413
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 138 475
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
13 612
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 554
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 363 363
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

4 196 414
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
138 636
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
138 636
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 470 260
1
Сельское хозяйство
15 357 953
255
Управление сельского хозяйства области
15 357 953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
174 299
002
Поддержка семеноводства
628 018
003
Капитальные расходы государственного органа
4 100
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
963
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 100
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
40 858
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
900 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
766 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 838 375
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
3 413
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 138 475
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 612
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 554
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 363 363
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 689 089
13
Басқалар
21 618 255
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
2 032 150
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 032 150
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
2 032 150
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 449 114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
918 725
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
918 725
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 530 389
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
43 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 007 286
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
396 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 180
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 923
082
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
40 000
9
Басқалар
17 136 991
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 435 017
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
154 484
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 280 533
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
76 221
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
76 221
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 690 188
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
620 348
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 684 588
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
385 252
261
Облыстың білім басқармасы
143 951
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 689 089
13
Прочие
21 618 255
1
Регулирование экономической деятельности
2 032 150
271
Управление строительства области
2 032 150
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
2 032 150
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 449 114
271
Управление строительства области
918 725
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
918 725
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 530 389
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
43 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 007 286
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
396 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
3 180
701
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
40 923
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
40 000
9
Прочие
17 136 991
253
Управление здравоохранения области
1 435 017
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
154 484
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 280 533
256
Управление координации занятости и социальных программ области
76 221
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
76 221
257
Управление финансов области
10 690 188
012
Резерв местного исполнительного органа области
620 348
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 684 588
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
385 252
261
Управление образования области
143 951
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

143 951
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
910 975
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
910 975
271
Облыстың құрылыс басқармасы
96 766
095
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
96 766
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
78 469
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 469
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 380 297
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
860 464
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 831
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 160 749
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 232 253
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
325 107
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 907
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
227 200
14
Борышқа қызмет көрсету
54 152
1
Борышқа қызмет көрсету
54 152
257
Облыстың қаржы басқармасы
54 152
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
40 089
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
14 063
15
Трансферттер
33 437 851
1
Трансферттер
33 437 851
257
Облыстың қаржы басқармасы
33 437 851
007
Субвенциялар
27 470 442
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5 622
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1 167
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

143 951
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
910 975
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
910 975
271
Управление строительства области
96 766
095
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
96 766
278
Управление предпринимательства и торговли области
78 469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
78 469
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 380 297
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
860 464
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
126 831
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 160 749
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 232 253
280
Управление индустриально-инновационного развития области
325 107
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
97 907
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
227 200
14
Обслуживание долга
54 152
1
Обслуживание долга
54 152
257
Управление финансов области
54 152
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
40 089
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
14 063
15
Трансферты
33 437 851
1
Трансферты
33 437 851
257
Управление финансов области
33 437 851
007
Субвенции
27 470 442
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5 622
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 167
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

1 152 346
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
177 787
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
974 559
3
Мамандандырылған медициналық көмек
180 375
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
180 375
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
180 375
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
63 233
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
63 233
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 233
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
179 800
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
179 800
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 152
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
4 170
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 187
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
20 291
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 573 925
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 117 919
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 125 122
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
595 668
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
118 603
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 095 335
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
149 049
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
166 467
261
Облыстың білім басқармасы
992 797
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

1 152 346
006
Услуги по охране материнства и детства
177 787
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
974 559
3
Специализированная медицинская помощь
180 375
253
Управление здравоохранения области
180 375
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
180 375
5
Другие виды медицинской помощи
63 233
253
Управление здравоохранения области
63 233
029
Областные базы специального медицинского снабжения
63 233
9
Прочие услуги в области здравоохранения
179 800
253
Управление здравоохранения области
179 800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
147 152
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
4 170
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 187
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 291
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 573 925
1
Социальное обеспечение
3 117 919
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 125 122
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
595 668
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
118 603
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 095 335
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
149 049
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
166 467
261
Управление образования области
992 797
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей