Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда) туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 417/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 6602 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар облыстық мәслихатының 08.07.2021 № 62/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман Кодексінің 14-бабы 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 587-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін есептеудің әдістемелік нұсқауларын бекіту туралы" № 383 бұйрығына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар облыстық мәслихатының 08.07.2021 № 62/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихатының экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
Орман шаруашылығы
және жануарлар дүниесі
комитетінің Павлодар облыстық
орман шаруашылығы
және жануарлар дүниесі
аумақтық инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысы Н. Т. Жүнісов

О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 417/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 ноября 2019 года № 6602.
Сноска. Заголовок в редакции решения Павлодарского областного маслихата Павлодарской области от 08.07.2021 № 62/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 587 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 25 декабря 2017 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан "Об утверждении Методических указаний расчета ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" от 13 сентября 2018 года № 383 Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) Павлодарской области.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Павлодарского областного маслихата Павлодарской области от 08.07.2021 № 62/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Павлодарская областная территориальная
инспекция лесного хозяйства
и животного мира Комитета
лесного хозяйства и животного мира
Министерства экологии, геологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан" Н. Т. Жунусов

2019 жылғы "25" қыркүйек
Павлодар облыстық
мәслихатының 2019
жылғы 08 қарашадағы
№ 417/35 шешімімен
бекітілген
Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда)
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар облыстық мәслихатының 08.07.2021 № 62/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Бірлік үшін төлемақы мөлшерле-мелері
(Айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
4
1
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін қысқа мерзімді орман пайдалану
1.1
Шөп шабу
1.2
Шабындықтың жақсы жай-күйінің құны
1 гектар

"25" сентября 2019 года
Утверждены
решением Павлодарского
областного маслихата
от 8 ноября 2019 года № 417/35
Ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) Павлодарской области
Сноска. Приложение в редакции решения Павлодарского областного маслихата Павлодарской области от 08.07.2021 № 62/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Ставки платы за единицу (Месячный расчетный показатель)
1
2
3
4
1
Краткосрочное лесопользование участками государственного лесного фонда
1.1
Сенокошение
1.2
Стоимость хорошего состояния сенокоса
1 гектар