Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 416/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 6605 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 22.04.2021 № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы келесі мазмұндағы 11, 12 жолдармен толықтырылсын:
"
11
Көмейдің стенозы (тарылуы)
"Colistin";
"Флуимуцил";
"Пульмикорт";
"Беродуал";
"Адреналин";
"Оттегі аппараты";
"Манжетсіз трахеостомиялық түтік";
"Вакуумдық бақылаумен аспирациялық катетор";
"Жылу-ылғалды алмастырғыш";
"Дыбыстық клапандар";
"Саусақтың пульсоксиметрі";
"Дәке тампондары";
"Трахеостомаға бітеуіштері";
"Желіден портативті сорғыш";
"Бекіту таспалары";
"Компрессорлар мен майлықтар";
"Шприцтер".
12
Целиакия (глютендік энтеропатия)
"Глютенсіз ұн";
"Глютенсіз қоспа";
"Глютенсіз вафли (кекстер)";
"Глютенсіз печенье";
"Глютенсіз макарондар";
"Глютенсіз томат тұздығы";
"Глютенсіз йогурт".
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова

О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 416/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 ноября 2019 года № 6605. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22.04.2021 № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликованое 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие дополнения:
приложение 1 указанного решения дополнить строками 11, 12 следующего содержания:
"
111
Стеноз (сужение) гортани
"Colistin";
"Флуимуцил";
"Пульмикорт";
"Беродуал";
"Адреналин";
"Кислородный аппарат";
"Трахеостомическая трубка без манжетная";
"Аспирационный катетор с вакуумным контролем";
"Тепловлагообменник";
"Голосовые клапаны";
"Пульсоксиметр пальчиковый";
"Марлевые тампоны";
"Заглушки на трахеостому";
"Отсасыватель портативный от сети";
"Фиксирующие ленты";
"Компрессоры и салфетки";
"Шприцы".
112
Целиакия (глютеновая энтеропатия)
"Мука безглютеновая";
"Смесь безглютеновая";
"Вафли (кексы) безглютеновые";
"Печенье безглютеновое";
"Макароны безглютеновые";
"Томатный соус безглютеновый";
"Йогурт безглютеновый".
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата Б. Бексеитова