Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 330/45 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 371/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6327 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 330/45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6198 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"71 527 341" сандары "71 740 640" сандарымен ауыстырылсын;
"50 032 102" сандары "48 803 128" сандарымен ауыстырылсын;
"17 907 892" сандары "19 350 165" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "75 358 474" сандары "75 958 779" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "462 000" сандары "665 000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-4 030 905" сандары "-4 620 911" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "4 030 905" сандары "4 620 911" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"көп балалы отбасылардан шыққан мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиеленушілеріне тамақтануға әлеуметтік көмекке – 4 367 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне қалалық бюджетен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемдері мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
кентішілік жолдарды орташа және ағымдағы жөндеуге - 167 761 мың теңге;
балаларды тасымалдау үшін автобус сатып алуға – 12 854 мың теңге;
жер учаскелерін ресімдеуге – 1 148 мың теңге;
Ленин кенті, Космонавттар көшесі, 22 үй мекенжайы бойынша бес қабатты тұрғын үйді күрделі жөндеуге ведомстводан тыс сараптама жүргізуге және жұмыс жобасын әзірлеуге – 7 214 мың теңге;
электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге, орнатуға және бөлшектеуге – 13 000 мың теңге;
мұсылман және христиан зираттарының қоршауын дайындауға және монтаждауға – 5 129 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 330/45 "О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 мая 2019 года № 371/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2019 года № 6327
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 330/45 "О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6198, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "71 527 341" заменить цифрами "71 740 640";
цифры "50 032 102" заменить цифрами "48 803 128";
цифры "17 907 892" заменить цифрами "19 350 165";
в подпункте 2) цифры "75 358 474" заменить цифрами "75 958 779";
в подпункте 4) цифры "462 000" заменить цифрами "665 000";
в подпункте 5) цифры "- 4 030 905" заменить цифрами "-4 620 911";
в подпункте 6) цифры "4 030 905" заменить цифрами "4 620 911";
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"4 367 тысяч тенге – на социальную помощь воспитанникам дошкольных организаций из многодетных семей на питание.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
167 761 тысяча тенге – на проведение среднего и текущего ремонта внутрипоселковых дорог;
12 854 тысячи тенге – на приобретение автобуса для подвоза детей;
1 148 тысяч тенге – на оформление земельных участков;
7 214 тысяч тенге – на разработку рабочего проекта и проведение вневедомственной экспертизы на капитальный ремонт пятиэтажного жилого дома по адресу поселок Ленинский, улица Космонавтов, дом 22;
13 000 тысяч тенге – на текущий ремонт, установку и демонтаж электрооборудования;
5 129 тысяч тенге – на изготовление и монтаж ограждения мусульманского и христианского кладбищ;

бейнебақылау сатып алуға және орнатуға – 5 803 мың теңге;
балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға – 1 500 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде шөп шабуға – 1 200 мың теңге;
ауылдық қоқыс тастайтын жерлерде қоқыстарды жинау, жалпы пайдаланылатын жерлердің аумағын санитарлық тазалау жөніндегі іс-шараларға – 1 700 мың теңге;
Жетекші ауылының Молодежная және Энтузиастов көшелері бойындағы кентішілік жолдардың шұңқырларын жөндеуге – 1 300 мың теңге.";
9-тармақта "375 507" сандары "75 507" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5 803 тысячи тенге – на приобретение и установку видеонаблюдения;
1 500 тысяч тенге – на изготовление и установку детской игровой площадки;
1 200 тысяч тенге – на покос травы в Кенжекольском сельском округе;
1 700 тысяч тенге – на мероприятия по буртовке мусора на сельской свалке, санитарную очистку территории земель общего пользования;
1 300 тысяч тенге – на проведение ямочного ремонта внутрипоселковых дорог по улицам Молодежная и Энтузиастов села Жетекши.";
в пункте 9 цифры "375 507" заменить цифрами "75 507";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

85013
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
85013
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19061
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
19061
2
Әлеуметтiк көмек
1598077
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1594509
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
412705
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
34368
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
298667
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13938
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
109093
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
149590
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
9180
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
500464
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62337
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
371436
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
371436
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79041
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
32138
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
259557
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21708603
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15271221
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54000
004
Азматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

85013
005
Государственная адресная социальная помощь
85013
464
Отдел образования района (города областного значения)
19061
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
19061
2
Социальная помощь
1598077
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1594509
002
Программа занятости
412705
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4167
006
Оказание жилищной помощи
34368
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
298667
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13938
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
109093
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
149590
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
9180
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
500464
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62337
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
371436
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
371436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79041
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
32138
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
259557
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21708603
1
Жилищное хозяйство
15271221
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

370333
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
370333
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
574510
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
574510
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60752
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
331928
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
8007
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
148081
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2877
023
Әдістемелік жұмыс
22865
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1619246
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
65032
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45634
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45634
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19398
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
19398
2
Әлеуметтiк көмек
1275825
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1272257
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
208045
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4462
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
37173
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
296382
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13369
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
95311
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
149272
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
414759
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53484
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

370333
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
370333
9
Прочие услуги в области образования
574510
464
Отдел образования района (города областного значения)
574510
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
60752
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
331928
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
8007
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
148081
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2877
023
Методическая работа
22865
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1619246
1
Социальное обеспечение
65032
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45634
005
Государственная адресная социальная помощь
45634
464
Отдел образования района (города областного значения)
19398
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
19398
2
Социальная помощь
1275825
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1272257
002
Программа занятости
208045
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4462
006
Оказание жилищной помощи
37173
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
296382
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13369
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
95311
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
149272
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
414759
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53484
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов