Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 515/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 6352 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, сайлаушылармен кездесу үшін үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындары және үй-жайларды анықтау мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда "Звезда Прииртышья" газетінде, 2015 жылғы 19 наурызда "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулысының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, сайлаушылармен кездесу үшін үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындары және үй-жайларды анықтау мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 6 мая 2019 года № 515/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 мая 2019 года № 6352
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4363, опубликовано 19 марта 2015 года в газете "Звезда Прииртышья", 19 марта 2015 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:";

көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшалырына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
"КЕЛІСІЛДІ:"
Павлодар қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Маржықбаев
2019 жылғы "6" мамыр
Павлодар қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "6" мамырдағы
№ 515/1 қаулысына
1-қосымша
Павлодар қаласында үгіттеу жөніндегі баспа
материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
№ р/с
Орнату орындары
Дана саны
1
2
3
Павлодар қаласы
1
Ледовский көшесіндегі № 37 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Бассейн" автобус аялдамасында)
1
2
Торайғыров көшесіндегі № 6 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Благовещенский собор" автобус аялдамасында)
1
3
Торайғыров көшесіндегі № 28 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Конституция алаңы" автобус аялдамасында)
1
4
Мир көшесіндегі № 17 үйдің жанындағы стенд (перинаталдық орталық ғимаратының жанында)
1
5
Торайғыров көшесіндегі № 53 тұрғын үйдің жанындағы стенд (Астана көшесі жағынан)
1
6
Академик Сәтбаев көшесіндегі № 30 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Торайғыров" автобус аялдамасында)
1
7
Айманов көшесіндегі № 44 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Мир" автобус аялдамасында)
1
8
Торайғыров көшесіндегі стенд (Торайғыров көшесі, 67 бойынша "Музыкалық колледж – дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" мемлекеттік мекемесінің жанында)
1
9
Лермонтов көшесіндегі № 86 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Ғылыми-техникалық кітапхана" автобус аялдамасында)
1
10
Торайғыров көшесіндегі стенд (Торайғыров көшесі, 64 бойынша "ForteBank" акционерлік қоғамы Павлодар филиалы ғимаратының жанында)
1
11
Торайғыров көшесіндегі № 54 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Барыс" сауда орталығына қарама қарсы)
1
12
Торайғыров көшесіндегі стенд ("Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы" автобус аялдамасында)
1
13
Павлов көшесіндегі стенд ("Весна" кафесі" автобус аялдамасында)
1
14
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Кооператор" автобус аялдамасында)
1
15
Теміржол вокзалы жанындағы стенд ("Вокзал" автобус аялдамасында)
1
16
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Ласточка" автобус аялдамасында)
1
17
Естай көшесіндегі № 101 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Жасыбай" автобус аялдамасында)
1
18
Малайсары батыр көшесіндегі стенд ("Восточный шағынауданы" автобус аялдамасында)
1
19
Малайсары батыр көшесіндегі стенд ("Жиһаз фабрикасы" автобус аялдамасында)
1
20
Естай көшесіндегі № 40 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
21

приложение 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Ермекбаева С. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Павлодарской городской
территориальной избирательной комиссии А. Маржикбаев
"6" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Павлодара
от "6" мая 2019 года № 515/1
Перечень мест для размещения агитационных
печатных материалов в городе Павлодаре
№ п/п
Места установки
Количество штук
1
2
3
город Павлодар
1
стенд возле жилого дома № 37 по улице Ледовского (на автобусной остановке "Бассейн")
1
2
стенд возле жилого дома № 6 по улице Торайгырова (на автобусной остановке "Благовещенский собор")
1
3
стенд возле жилого дома № 28 по улице Торайгырова (на автобусной остановке "Площадь Конституции")
1
4
стенд по улице Мира (возле здания перинатального центра)
1
5
стенд возле жилого дома № 53 по улице Торайгырова (со стороны улицы Астана)
1
6
стенд возле жилого дома № 30 по улице академика Сатпаева (на автобусной остановке "Торайгырова")
1
7
стенд возле жилого дома № 44 по улице Айманова (на автобусной остановке "Мира")
1
8
стенд по улице Торайгырова (возле государственного учреждения "Музыкальный колледж – музыкальная школа-интернат для одаренных детей" по улице Торайгырова, 67)
1
9
стенд возле жилого дома № 86 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Научно-техническая библиотека")
1
10
стенд по улице Торайгырова (возле здания Павлодарского филиала акционерного общества "ForteBank" по улице Торайгырова, 64)
1
11
стенд возле жилого дома № 54 по улице Торайгырова (напротив торгового центра "Барыс")
1
12
стенд по улице Торайгырова (на автобусной остановке "проспект Нұрсұлтан Назарбаев")
1
13
стенд по улице Павлова (на автобусной остановке "Кафе "Весна")
1
14
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Кооператор")
1
15
стенд возле железнодорожного вокзала (на автобусной остановке "Вокзал")
1
16
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Ласточка")
1
17
стенд возле жилого дома № 101 по улице Естая (на автобусной остановке "Жасыбай")
1
18
стенд по улице Малайсары батыр (на автобусной остановке "Восточный микрорайон")
1
19
стенд по улице Малайсары батыр (на автобусной остановке "Мебельная фабрика")
1
20
стенд возле жилого дома № 40 по улице Естая (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
21

1 Май көшесіндегі № 288 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Асыл" базарының жанында)
1
22
1 Май көшесіндегі № 26 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қайырбаев" автобус аялдамасында)
1
23
Академик Шөкин көшесіндегі стенд (өзен вокзалының аумағында)
1
24
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Пионерская" автобус аялдамасында)
1
25
Катаев көшесі, 44 бойынша Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
26
Ломов көшесіндегі стенд ("№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
27
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Толстой" автобус аялдамасында)
1
28
Қамзин көшесіндегі № 168 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
29
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Айгүл дүкені" автобус аялдамасында)
1
30
Зеленстрой кентіндегі стенд (Әлсейітов көшесі, 31 бойынша дүкеннің жанындағы автобус аялдамасында)
1
31
Қамзин-Ломов көшелерінің қиылысындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
32
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стендтер ("Гулливер" сауда үйі" автобус аялдамасында)
2
33
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Жаяу Мұса" автобус аялдамасында)
1
34
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Дачи-1" автобус аялдамасында)
1
35
Қамзин көшесіндегі № 364 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Ладожская" автобус аялдамасында)
1
36
Майра көшесі, 27/1 бойынша ғимаратының жанындағы стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
37
Майра көшесіндегі № 19 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Майра" автобус аялдамасында)
1
38
Қамзин көшесіндегі стенд ("Диспетчерская" автобус аялдамасында)
1
39
"Павлодар облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны жанындағы стенд ("Облыстық балалар ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
40
Ткачев көшесіндегі "Павлодар қаласы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" "Назарбаев Зияткерлік мектептер" дербес білім беру ұйымы филиалының жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
41
Бекхожин көшесіндегі стенд ("Усолка шағынауданы" трамвай аялдамасында)
1
42
Чкалов көшесіндегі стенд (Запорожская көшесіндегі № 41 тұрғын үйдің жанында)
1
43
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("М. Горький" автобус аялдамасында)
1
44
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("Чехов" автобус аялдамасында)
1
45
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Академик Бектұров" автобус аялдамасында)
1
46
Естай көшесіндегі стенд ("Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасында)
1
47
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасында)
1
48

стенд возле жилого дома № 288 по улице 1 Мая (возле рынка "Асыл")
1
22
стенд возле жилого дома № 26 по улице 1 Мая (на автобусной остановке "Каирбаева")
1
23
стенд по улице Академика Чокина (на территории речного вокзала)
1
24
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Пионерская")
1
25
стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара по улице Катаева, 44 (на автобусной остановке)
1
26
стенд по улице Ломова (на автобусной остановке "Павлодарская городская больница № 1")
1
27
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Толстого")
1
28
стенд возле жилого дома № 168 по улице Камзина
1
29
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Магазин Айгуль")
1
30
стенд в районе Зеленстрой (на автобусной остановке возле магазина по улице Альсеитова, 31)
1
31
стенд на пересечении улиц Камзина-Ломова (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
32
стенды по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Торговый дом "Гулливер")
2
33
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Жаяу Мусы")
1
34
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Дачи - 1")
1
35
стенд возле жилого дома № 364 по улице Камзина (на автобусной остановке "Ладожская")
1
36
стенд возле здания по улице Майры, 27/1 (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
37
стенд возле жилого дома № 19 по улице Майры (на автобусной остановке "Майры")
1
38
стенд по улице Камзина (на автобусной остановке "Диспетчерская")
1
39
стенд возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" (на автобусной остановке "Областная детская больница")
1
40
стенд по улице Ткачева возле филиала автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления города Павлодар" (на автобусной остановке)
1
41
стенд по улице Бекхожина (на трамвайной остановке "Микрорайон Усольский")
1
42
стенд по улице Чкалова (возле жилого дома № 41 по улице Запорожская)
1
43
стенд по улице академика Сатпаева (на автобусной остановке "М. Горького")
1
44
стенд по улице академика Сатпаева (на автобусной остановке "Чехова")
1
45
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Академика Бектурова")
1
46
стенд по улице Естая (на автобусной остановке "Диагностический центр")
1
47
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова")
1
48

Лермонтов көшесіндегі № 120 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("№ 5 мектеп" автобус аялдамасында)
1
49
Лермонтов көшесіндегі "Павлодар облыстық стоматологиялық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жанындағы стенд ("Лермонтов" автобус аялдамасында)
1
50
1 Май көшесіндегі "Павлодар қаласы № 4 арнайы жалпы орта білім беру мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенд ("Затон базары" автобус аялдамасында)
1
51
Бестужев көшесіндегі стенд ("Соқырлар қоғамы" автобус аялдамасында)
1
52
Ворушин көшесіндегі № 10 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Альянс" автобус аялдамасында)
1
53
Жаңаауыл кентіндегі стенд (6 Жаңаауыл көшесі, 6 бойынша "Дос" дүкенінің жанындағы автобус аялдамасында)
1
54
Теміржолшылар кентіндегі стенд (Кленовая көшесі, 90 бойынша "Павлодар қаласы № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі филиалының жанында)
1
Мойылды ауылы
55
Центральная көшесіндегі № 5 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
56
Центральная көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Кенжекөл ауылдық округі
57
Парковая көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанында)
1
58
Дружба көшесіндегі стенд ("Дружба" автобус аялдамасында)
1
Павлодар ауылы
59
Советская көшесіндегі стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
60
Железнодорожная көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Ленин кенті
61
Макаренко көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласының № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
62
Мақажанов көшесіндегі стенд ("Гастроном" дүкені ғимаратының жанында)
1
Жетекші ауылы
63
М. Әуезов көшесіндегі стенд ("Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанында)
1
64
Санияз-би көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Павлодар қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "6" мамырдағы
№ 515/1 қаулысына
2-қосымша
Сайлаушылармен кездесулерді өткізуге арналған үй-жайлар тізбесі
р/с №
Ұйымның атауы
Орналасқан мекенжайы
1
2
3
Павлодар қаласы
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Павлодар қаласы, Астана көшесі, 156
2
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, 44
3
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Шаңырақ" облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 48
4
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Шаңырақ" облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 1
5
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Конституция алаңы, 1
6
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық біріктірілген әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Академик Сәтбаев көшесі, 104
7
"Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№ 5 оқу корпусы)
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 58
8
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бас корпусы)
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 64
9
"Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

стенд возле жилого дома № 120 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Школа № 5")
1
49
стенд по улице Лермонтова возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная стоматологическая поликлиника" (на автобусной остановке "Лермонтова")
1
50
стенд по улице 1 Мая возле государственного учреждения "Специальная общеобразовательная школа-интернат № 4 города Павлодара" (на автобусной остановке "Затонский рынок")
1
51
стенд по улице Бестужева (на автобусной остановке "Общество слепых")
1
52
стенд возле жилого дома № 10 по улице Ворушина (на автобусной остановке "Альянс")
1
53
стенд в районе Жанааул (на автобусной остановке возле магазина "Дос" по улице 6 Жанааульская, 6)
1
54
стенд в районе Железнодорожников (возле филиала государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара" по улице Кленовая, 90)
1
село Мойылды
55
стенд возле жилого дома № 5 по улице Центральная
1
56
стенд по улице Центральная (на автобусной остановке "Конечная")
1
Кенжекольский сельский округ
57
стенд по улице Парковая (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара")
1
58
стенд по улице Дружбы (на автобусной остановке "Дружбы")
1
село Павлодарское
59
стенд по улице Советская (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
60
стенд по улице Железнодорожная (на автобусной остановке "Конечная")
1
поселок Ленинский
61
стенд по улице Макаренко (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад № 15 города Павлодара")
1
62
стенд по улице Макажанова (возле здания магазина "Гастроном")
1
село Жетекши
63
стенд по улице М. Ауэзова (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши")
1
64
стенд по улице Санияз-би (на автобусной остановке "Конечная")
1
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара
от "6" мая 2019 года № 515/1
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Наименование организации
Адрес расположения
1
2
3
город Павлодар
1
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
город Павлодар, улица Астана, 156
2
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
город Павлодар, улица Катаева, 44
3
Здание коммунального государственного казенного предприятия "Областной центр народного творчества и культурно - досуговой деятельности "Шанырак" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица
Торайгырова, 48
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр народного творчества и культурно - досуговой деятельности "Шанырак" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 1
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара (малый зал)
город Павлодар, площадь Конституции, 1
6
Коммунальное государственное учреждение "Областная объединенная универсальная научная библиотека имени С. Торайгырова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Академика Сатпаева, 104
7
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический университет" (учебный корпус № 5)
город Павлодар, улица Торайгырова, 58
8
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова" (главный корпус)
город Павлодар, улица Ломова, 64
9
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"

Павлодар қаласы, М. Горький көшесі, 102/4
10
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "А.П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Астана көшесі, 166
11
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

город Павлодар, улица М. Горького, 102/4
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной драматический театр имени А.П. Чехова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области (малый зал)
город Павлодара, улица Астана, 166
11
Здание коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Павлодара" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара

Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 44/1
12
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "М.М. Катаев атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, 1 Май көшесі, 27
Кенжекөл ауылдық округі
13
"Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кенжекөл ауылы, Парковая көшесі, 17
Мойылды ауылы
14
"Павлодар қаласы № 38 жалпы негізгі білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Мойылды ауылы, Абай көшесі, 1
Павлодар ауылы
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балалар-жастар спорт орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Нұртас" балалар-жастар клубы
Павлодар ауылы, Заводская көшесі, 1
Жетекші ауылы
16
"Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жетекші ауылы, М. Әуезов көшесі, 15
Ленин кенті
17
"Жаяу Мұса атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ленин кенті, Павлодарская көшесі, 53А

город Павлодар, улица Торайгырова, 44/1
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени М. М. Катаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области (малый зал)
город Павлодар, улица 1 Мая, 27
Кенжекольский сельский округ
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара", акимата города Павлодара
село Кенжеколь, улица Парковая, 17
село Мойылды
14
Государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара"
село Мойылды, улица Абая, 1
село Павлодарское
15
Коммунальное государственное учреждение "Детско-молодежный центр спорта" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара, детско-молодежный клуб "Нуртас"
село Павлодарское, улица Заводская, 1
село Жетекши
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши"
село Жетекши, улица М. Ауэзова, 15
поселок Ленинский
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Жаяу Мусы"
поселок Ленинский, улица Павлодарская, 53А