Ақсу қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 6276 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ақсу қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б. С. Умархановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы әкімінің
2019 жылғы 26 наурыздағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Ақсу қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақсу қаласы әкімінің 2017 жылғы 8 тамыздағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5617 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Ақсу қаласы әкімінің 2017 жылғы 26 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 болып тіркелген, 2017 жылғы 07 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 8 ақпандағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений акима города Аксу
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 26 марта 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2019 года № 6276
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Аксу, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Аксу Умарханова Б. С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
Приложение
к решению акима
города Аксу
от 26 марта 2019 года № 1
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Аксу
1. Решение акима города Аксу от 8 августа 2017 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5617, опубликовано 12 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Решение акима города Аксу от 26 октября 2017 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5656, опубликовано 07 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Решение акима города Аксу от 8 февраля 2018 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5854, опубликовано 20 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).