Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 316/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 маусымда № 6431 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6199 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсанда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"16082996" сандары "18170289" сандарымен ауыстырылсын;
"7527342" сандары "7354580" сандарымен ауыстырылсын;
"8500337" сандары "10760392" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "15588121" сандары "17853471" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-49048" сандары "-49047" сандарымен ауыстырылсын;
"102263" сандары "102264" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "543923" сандары "365865" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-543923" сандары "-365865" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім 2-1 және 2-2-тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-1. Ақсу қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджетінде ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне жоғары тұрған бюджеттен бөлінген 21195 мың теңге көлеміндегі нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі ескерілсін, соның ішінде:
19245 мың теңге ең аз жалақы төлемінің өзгеруіне байланысты жеке санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыларын көтеруге;
1950 мың теңге білім саласында ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға.
2-2. Ақсу қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджетінде ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне қалалық бюджеттен бөлінген 7506 мың теңге көлеміндегі нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі ескерілсін, соның ішінде:
3446 мың теңге ауылдық округтердің ағымдағы шығыстарына;
1000 мың теңге Достық ауылдық округінің Пограничник ауылына сумен жабдықтау желілеріне ағымдағы жөндеу жүргізуге;
2921 мың теңге Қалқаман ауылдық округінің Қалқаман ауылында нәжіс сорғы станциясын ағымдағы жөндеуге;
139 мың теңге Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылына энергия үнемдеуіш шамдарын сатып алуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 19 июня 2019 года № 316/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2019 года № 6431
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6199, опубликованное 28 декабря 2018 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16082996" заменить цифрами "18170289";
цифры "7527342" заменить цифрами "7354580";
цифры "8500337" заменить цифрами "10760392";
в подпункте 2) цифры "15588121" заменить цифрами "17853471";
в подпункте 3) цифры "-49048" заменить цифрами "-49047";
цифры "102263" заменить цифрами "102264";
в подпункте 5) цифры "543923" заменить цифрами "365865";
в подпункте 6) цифры "-543923" заменить цифрами "-365865";
указанное решение дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующего содержания:
"2-1. Учесть в бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы объем целевых текущих трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в бюджеты сел, поселков, сельских округов в объеме 21195 тысяч тенге, в том числе:
19245 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в связи с изменением минимальной заработной платы;
1950 тысяч тенге на расходы текущего и капитального характера в сфере образования.
2-2. Учесть в бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы объем целевых текущих трансфертов, выделенных из городского бюджета в бюджеты сел, поселков, сельских округов в объеме 7506 тысяч тенге, в том числе:
3446 тысяч тенге на текущие расходы сельских округов;
1000 тысяч тенге на проведение текущего ремонта сетей водоснабжения в селе Пограничник Достыкского сельского округа;
2921 тысяча тенге на текущий ремонт фекально-насосной станции в селе Калкаман Калкаманского сельского округа;
139 тысяч тенге на приобретение энергосберегающих ламп в селе Алгабас Алгабасского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.