Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" № 326/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 373/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 6504 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6223 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) № 326/37 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында "131 478" деген сандар "143 672" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "132 673" деген сандар "144 867" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында "87 656" деген сандар "104 709" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "88 114" деген сандар "105 167" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бралина
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Н. Арсютин
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2019 жылғы "9"
тамыздағы № 373/46 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 28 желтоқсандағы
№ 326/37 шешіміне
1-қосымша
Солнечный поселкесінің 2019 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 28 декабря 2018 года № 326/37 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 9 августа 2019 года № 373/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 августа 2019 года № 6504
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 28 декабря 2018 года № 326/37 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6223, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "131 478" заменить цифрами "143 672";
в подпункте 2) цифры "132 673" заменить цифрами "144 867";
в пункте 2:
в подпункте 1) цифры "87 656" заменить цифрами "104 709";
в подпункте 2) цифры "88 114" заменить цифрами "105 167".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Бралина
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата Н. Арсютин
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата от "9"
августа 2019 года № 373/46
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата от 28
декабря 2018 года № 326/37
Бюджет поселка Солнечный на 2019 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5