Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 291/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 955/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 6559 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1010/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 30.11.2023 № 1010/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 1 және Павлодар облысы мәслихатының 2018 жылғы 31 қаңтардағы "Павлодар облысының Павлодар, Екібастұз қалаларының кейбір көшелерін қайта атау туралы" № 209/20 бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 291/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5085 болып тіркелген, "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде 2016 жылғы 21 сәуірде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Г.Ш. Кадырбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Е. Иманзаипов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 955/10 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26 сентября 2019 года № 955/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 октября 2019 года № 6559. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 1010/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30.11.2023 № 1010/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 1 и решением маслихата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 209/20 "О переименовании некоторых улиц городов Павлодара, Экибастуза Павлодарской области", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5085, опубликовано 21 апреля 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Кадырбаеву Г. Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз Е. Иманзаипов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 26 сентября 2019 года
№ 955/10
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза

Энергетиктер көшесі (№ 65 және 67 үйлер арасында)

Улица Энергетиктер (между домами № 65 и 67)