Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі Атығай ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1-06/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6323 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Бәйет ауылдық округі Атығай ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 12 шілдедегі облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Бәйет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі Атығай ауылының келесі көшелері:
"Первая" көшесі "Тәуелсіздік" көшесіне;
"Вторая" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесіне;
"Третья" көшесі "Атамекен" көшесіне;
"Пятая" көшесі "Иса Байзақов" көшесіне;
"Шестая" көшесі "Ахмет Байтұрсынов" көшесіне;
"Седьмая" көшесі "Сарыарқа" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйет ауылдық округінің әкімі Д. Амантай

О переименовании улиц села Атыгай Байетского сельского округа города Экибастуза
Решение акима Байетского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 29 апреля 2019 года № 1-06/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 мая 2019 года № 6323
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Атыгай Байетского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 12 июля 2018 года, аким Байетского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Атыгай Байетского сельского округа города Экибастуза:
улицу "Первая" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Вторая" на улицу "Ыбырай Алтынсарин";
улицу "Третья" на улицу "Атамекен";
улицу "Пятая" на улицу "Иса Байзақов";
улицу "Шестая" на улицу "Ахмет Байтұрсынов";
улицу "Седьмая" на улицу "Сарыарқа".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байетского сельского округа Д. Амантай