Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына, Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 1 және Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 302/27 "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне және Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 2 және Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 303/27 "Павлодар облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің негізінде, Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6187 болып тіркелген, 2019 жылғы 03 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
"КЕЛIСIЛДI"
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Ю. Горбенко
2019 жылғы "29" сәуір
Ақтоғай ауданы әкімінің
2019 жылғы "29" сәуірдегі
№ 3 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданы
әкімінің 2018 жылғы "21"
желтоқсандағы № 3 шешіміне
қосымша
№ 135 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Махмет Қайырбаев көшесі 43, М. Қайырбаев атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Сәтпаев 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, Максим Горький 2-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Мүткенов 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденов 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатов 1-44, Сахабиден Елубаев 1, 3 көшелері; Школьный 8, Победа 4, Храмов 1-4, 6 тұйық көшелері.
№ 136 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Максим Горький көшесі 86, Мәдениет үйінің ғимараты;

О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 21 декабря 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района"
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 29 апреля 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 мая 2019 года № 6324
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании совместного постановления и решения Павлодарского областного акимата от 14 января 2019 года № 1 и Павлодарского областного маслихата от 14 января 2019 года № 302/27 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Актогайского района Павлодарской области" и совместного постановления и решения Павлодарского областного акимата от 14 января 2019 года № 2 и Павлодарского областного маслихата от 14 января 2019 года № 303/27 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Павлодарской области", аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Актогайского района от 21 декабря 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6187, опубликованное 03 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актогайской районной
территориальной избирательной комиссии Ю. Горбенко
"29" апреля 2019 года
Приложение
к решению акима
Актогайского района
от "29" апреля 2019 года № 3
Приложение
к решению акима
Актогайского района
от "21" декабря 2018 года № 3
Избирательный участок № 135
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Махмета Каирбаева 43, здание средней школы имени М. Каирбаева;
границы избирательного участка: улицы Сатпаева 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, Максима Горького 2-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Муткенова 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденова 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатова 1-44, Сахабидена Елубаева 1, 3; переулки Школьный 8, Победы 4, Храмова 1-4, 6.
Избирательный участок № 136
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Максима Горького 86, здание Дома культуры;

сайлау учаскесінің шекаралары: Қабылбек Алин 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абай 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Махмет Қайырбаев 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, Максим Горький 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденов 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Мүткенов 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147 көшелері; Целинный 1-5, Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10 тұйық көшелері.
№ 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжол ауылы, Мектеп көшесі 1, Агрономия орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Ақжол, Разумовка ауылдарының аумақтары.
№ 139 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Приреченское ауылы, 22 Партсъезд көшесі 12, Приречен орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Приреченское ауылының аумағы.
№ 140 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жоламан ауылы, Мектеп көшесі 9/1, ауылдық клубтың ғимараты;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Жоламан ауылының аумағы.
№ 141 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараоба ауылы, Терешкова көшесі 13, ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Қараоба, Исантерек ауылдарының аумақтары.
№ 142 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңа-ауыл ауылы, Достық көшесі 9, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Жаңа-ауыл ауылының аумағы.
№ 144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Барлыбай ауылы, Мектеп көшесі 4, Еңбекші орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Барлыбай ауылының аумағы.
№ 145 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жолболды ауылы, Коммунистическая көшесі 33, Естай атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Жолболды ауылының аумағы.
№ 146 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шілікті ауылы, Мектеп көшесі 3, Шілікті негізгі мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Шілікті ауылының аумағы.
№ 147 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шұға ауылы, Мектеп көшесі 1, Шаяхметов атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Шұға ауылының аумағы.
№ 148 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қожамжар ауылы, Елубаев Сахабиден көшесі 12, Тленшин атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауылының аумағы.
№ 149 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайран ауылы, Мектеп көшесі 4, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қайран ауылының аумағы.
№ 150 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Мектеп көшесі 14, Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Жамбыл ауылының аумағы.
№ 151 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараой ауылы, Мектеп көшесі 6, Кубан бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қараой ауылының аумағы.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мүткенов ауылы, Торговая көшесі 1а, ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Мүткенов, Естай ауылдарының аумақтары.
№ 154 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңатап ауылы, Орталық көшесі 21, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Жаңатап ауылының аумағы.
№ 155 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі 15, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Жаңабет ауылының аумағы.
№ 156 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әбжан ауылы, Мектеп көшесі 7, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Әбжан ауылының аумағы.
№ 157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әуелбек ауылы, Мир көшесі 9, Ыдырысов атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Әуелбек ауылының аумағы.
№ 158 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өтес ауылы, Мектеп көшесі 22, Өтес бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Өтес ауылының аумағы.
№ 159 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Харьковка ауылы, Школьная көшесі 57, Харьков орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Харьковка ауылының аумағы.
№ 160 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарабұзау ауылы, Целинная көшесі 3, Қарабұзау бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Қарабұзау ауылының аумағы.
№ 161 сайлау учаскесі

границы избирательного участка: улицы Кабылбека Алина 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абая 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Махмета Каирбаева 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, Максима Горького 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденова 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Муткенова 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147; переулки Целинный 1-5, Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10.
Избирательный участок № 137
Центр избирательного участка: село Ақжол, улица Мектеп 1, здание Агрономийской средней школы;
границы избирательного участка: территории сел Ақжол, Разумовка сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 139
Центр избирательного участка: село Приреченское, улица 22 Партсъезда 12, здание Приреченской средней школы;
границы избирательного участка: территория села Приреченское Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 140
Центр избирательного участка: село Жоламан, улица Мектеп 9/1, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Жоламан Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 141
Центр избирательного участка: село Караоба, улица Терешковой 13, здание сельского Дома культуры;
границы избирательного участка: территории сел Караоба, Исантерек Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 142
Центр избирательного участка: село Жана-ауыл, улица Достық 9, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Жана-ауыл Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 144
Центр избирательного участка: село Барлыбай, улица Мектеп 4, здание Енбекшинской средней школы;
границы избирательного участка: территория села Барлыбай сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 145
Центр избирательного участка: село Жолболды, улица Коммунистическая 33, здание средней школы имени Естая;
границы избирательного участка: территория села Жолболды Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 146
Центр избирательного участка: село Шиликты, улица Мектеп 3, здание Шиликтинской основной школы;
границы избирательного участка: территория села Шиликти Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 147
Центр избирательного участка: село Шуга, улица Мектеп 1, здание средней школы имени Шаяхметова;
границы избирательного участка: территория села Шуга Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 148
Центр избирательного участка: село Кожамжар, улица Елубаева Сахабидена 12, здание средней школы имени Тленшина;
границы избирательного участка: территория села Кожамжар Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 149
Центр избирательного участка: село Кайран, улица Мектеп 4, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Кайран Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 150
Центр избирательного участка: село Жамбыл, улица Мектеп 14, здание Жамбылской основной школы;
границы избирательного участка: территория села Жамбыл Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 151
Центр избирательного участка: село Караой, улица Мектеп 6, здание Кубанской начальной школы;
границы избирательного участка: территория села Караой Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: село Муткенова, улица Торговая 1а, здание сельского Дома культуры;
границы избирательного участка: территории сел Муткенова, Естай Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 154
Центр избирательного участка: село Жанатап, улица Орталық 21, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Жанатап Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 155
Центр избирательного участка: село Жанабет, улица Мектеп 15, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Жанабет Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 156
Центр избирательного участка: село Абжан, улица Мектеп 7, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Абжан Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 157
Центр избирательного участка: село Ауельбек, улица Мира 9, здание средней школы имени Идрисова;
границы избирательного участка: территория села Ауельбек Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 158
Центр избирательного участка: село Отес, улица Мектеп 22, здание Отесской начальной школы;
границы избирательного участка: территория села Отес Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 159
Центр избирательного участка: село Харьковка, улица Школьная 57, здание Харьковской средней школы;
границы избирательного участка: территория села Харьковка Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 160
Центр избирательного участка: село Карабузау, улица Целинная 3, здание Карабузауской начальной школы;
границы избирательного участка: территория села Карабузау Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 161

Сайлау учаскесінің орталығы: Басқамыс ауылы, 1 Май көшесі 11, Шідерті орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Басқамыс, Қарақоға ауылдарының аумақтары.
№ 163 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шолақсор ауылы, Болашақ көшесі 6, Шолақсор орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылының аумағы.
№ 164 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалаулы ауылы, Абай көшесі 22, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылының аумағы.
№ 165 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Балтасап ауылы, Жеңіс көшесі 15, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Балтасап ауылының аумағы.
№ 166 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарасу ауылы, Бірлік көшесі 18, Жалаулы бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Қарасу ауылының аумағы.
№ 167 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Қабылбек Алин көшесі 97, "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ертіс 1-100, Қабылбек Алин 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абай 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Махмет Қайырбаев 1-47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92 көшелері; Естай 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, Павел Дубовой 1-12, Школьный 1-15, Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный 1, 4, Иса Байзақов 1, 2, 4, 5, 7 тұйық көшелері.
№ 168 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Мөлтекауданы 28, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мөлтекауданы 1-141.

Центр избирательного участка: село Баскамыс, улица 1 Мая 11, здание Шидертинской средней школы;
границы избирательного участка: территории сел Баскамыс, Каракога сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 163
Центр избирательного участка: село Шолаксор, улица Болашақ 6, здание Шолаксорской средней школы;
границы избирательного участка: территория села Шолаксор Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 164
Центр избирательного участка: село Жалаулы, улица Абая 22, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Жалаулы Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 165
Центр избирательного участка: село Балтасап, улица Жеңіс 15, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Балтасап Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 166
Центр избирательного участка: село Карасу, улица Бірлік 18, здание Жалаулинской начальной школы;
границы избирательного участка: территория села Карасу Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 167
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Кабылбека Алина 97, здание государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района";
границы избирательного участка: улицы Ертис 1-100, Кабылбека Алина 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абая 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Махмета Каирбаева 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92; переулки Естая 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, Павла Дубового 1-12, Школьный 1-15, Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный 1, 4, Исы Байзакова 1, 2, 4, 5, 7.
Избирательный участок № 168
Центр избирательного участка: село Актогай, Микрорайон 28, здание средней школы имени Абая;
границы избирательного участка: Микрорайон 1-141.