Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 218/42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 242/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6364 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 218/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6197 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"4271518" деген сандар "4303918" деген сандармен ауыстырылсын;
"356406" деген сандар "339754" деген сандармен ауыстырылсын;
"3896042" деген сандар "3945094" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4271518" деген сандар "4326818" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "51333" деген сандар "47004" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде "20629" деген сандар "24958" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-51333" деген сандар "-69904" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "51333" деген сандар "69904" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"21754" деген сандар "63664" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармағында:
"593475" деген сандар "642527" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармағында:
"129217" деген сандар "124059" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 218/42 "Об Актогайском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 15 мая 2019 года № 242/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2019 года № 6364
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 218/42 "Об Актогайском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6197, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4271518" заменить цифрами "4303918";
цифры "356406" заменить цифрами "339754";
цифры "3896042" заменить цифрами "3945094";
в подпункте 2) цифры "4271518" заменить цифрами "4326818";
в подпункте 3) цифры "51333" заменить цифрами "47004", в том числе:
цифры "20629" заменить цифрами "24958";
в подпункте 5) цифры "-51333" заменить цифрами "-69904";
в подпункте 6) цифры "51333" заменить цифрами "69904";
в пункте 4:
цифры "21754" заменить цифрами "63664";
в пункте 9:
цифры "593475" заменить цифрами "642527";
в пункте 10:
цифры "129217" заменить цифрами "124059";
приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.