Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 218/42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 тамыздағы № 252/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 тамызда № 6508 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 218/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6197 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"4303918" деген сандар "5228773" деген сандармен ауыстырылсын;
"8000" деген сандар "44450" деген сандармен ауыстырылсын;
"3945094" деген сандар "4833499" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4326818" деген сандар "5251673" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"63664" деген сандар "82986" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармағында:
"449886" деген сандар "272341" деген сандармен ауыстырылсын;
"88097" деген сандар "57805" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 218/42 "Об Актогайском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 16 августа 2019 года № 252/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 августа 2019 года № 6508
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 218/42 "Об Актогайском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6197, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4303918" заменить цифрами "5228773";
цифры "8000" заменить цифрами "44450";
цифры "3945094" заменить цифрами "4833499";
в подпункте 2) цифры "4326818" заменить цифрами "5251673";
в пункте 4:
цифры "63664" заменить цифрами "82986";
в пункте 8:
цифры "449886" заменить цифрами "272341";
цифры "88097" заменить цифрами "57805";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.