Ақжол ауылдық округінің аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6640 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Ақжол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақжол ауылдық округінің аумағында жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

Об установлении публичного сервитута на территории сельского округа Ақжол
Решение акима сельского округа Ақжол Актогайского района Павлодарской области от 25 ноября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2019 года № 6640
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Ақжол РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут без изъятия земельного участка у землепользователей на территории сельского округа Ақжол согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.