Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 336/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қазанда № 6582 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес іздестіру алаңында пайдалы қазбалар қорын анықтау бойынша іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары М. К. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі О. Каиргельдинов
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" қазандағы
№ 336/10 қаулысына
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Алаңы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Тех Транспорт" жауапкершілігі шектеулі серіктеcтігі
69
Жосалы учаскесінде пайдалы қазбалардың қорын анықтау бойынша іздестіру жұмыстары
2
Қызылтау ауылдық округі

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 14 октября 2019 года № 336/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 октября 2019 года № 6582
В соответствии подпунктом 1-1) статьи 17, статей 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для изыскательских работ по определению запасов полезных ископаемых согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Баянаульского района Ахметова М. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района О. Каиргельдинов
Приложение
к постановлению акимата
Баянаульского района от "14"
октября 2019 года № 336/10
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок использования (год)
Месторасположение земельного участка
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тех Транспорт"
69
Изыскательские работы по определению запасов полезных ископаемых на участке Жосалы
2
Кызылтауский сельский округ