Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Железин ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 6 маусымдағы № 172/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 маусымда № 6409 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-карау негізінде Железин ауданының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. И. Аужановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "6" маусым
№ 172/6 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Железин ауданының жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов Железинского района на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 6 июня 2019 года № 172/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 июня 2019 года № 6409
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов Железинского района на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аужанова Б. И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
от 6 июня 2019 года
№ 172/6
Схема пастбищеоборотов Железинского района на основании
геоботанического обследования пастбищ