Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті туралы" № 156-35-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 маусымдағы № 180-41-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 шілдеде № 6457 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті туралы" № 156-35-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6216 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"210655" сандары "452829" сандарымен ауыстырылсын;
"163207" сандары "405381" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "210655" сандары "460321" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздерді "-7492" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздерді "7492" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 156-35-6 "О бюджете села Иртышск на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 28 июня 2019 года № 180-41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 июля 2019 года № 6457. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 156-35-6 "О бюджете села Иртышск на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6216, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "210655" заменить цифрами "452829";
цифры "163207" заменить цифрами "405381";
в подпункте 2) цифры "210655" заменить цифрами "460321";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-7492";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "7492";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.