2020 жылға Ертіс ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 273/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қарашада № 6590 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Иртышскому району на 2020 год
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 31 октября 2019 года № 273/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 ноября 2019 года № 6590. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ертіс ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ертіс ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бейсекин
Ертіс ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "31" қазандағы
№ 273/6 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған Ертіс ауданы бойынша ата-анасынан
кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері
болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды
жұмысқа орналастыруға арналған жұмыс орындары квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарға арналған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Абай" атындағы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в организациях Иртышского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Иртышского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района А. Бейсекин
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района от "31"
октября 2019 года № 273/6
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа
молодежи, потерявших или оставшихся до наступления
совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками
организаций образования по Иртышскому району на 2020 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью имени "Абая"