Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті туралы" № 156-35-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 208-48-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 6650 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті туралы" № 156-35-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6216 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"452829" сандары "477563" сандарымен ауыстырылсын;
"1600" сандары "2900" сандарымен ауыстырылсын;
"405381" сандары "428815" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "460321" сандары "485055" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және зандылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 156-35-6 "О бюджете села Иртышск на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 4 декабря 2019 года № 208-48-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 декабря 2019 года № 6650. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 156-35-6 "О бюджете села Иртышск на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6216, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "452829" заменить цифрами "477563";
цифры "1600" заменить цифрами "2900";
цифры "405381" заменить цифрами "428815";
в подпункте 2) цифры "460321" заменить цифрами "485055";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.