Ертіс ауданы Қоскөл ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 маусымдағы № 1-22-1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 маусымда № 6414 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының Қоскөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қоскөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Қоскөл ауылында "Селетинская" көшесі "Сілеті" көшесіне, "Приозерная" көшесі "Жағалау" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б. Қажахатов

О переименовании некоторых улиц села Косколь Иртышского района
Решение акима Коскольского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 10 июня 2019 года № 1-22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2019 года № 6414
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Косколь Иртышского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года, аким Коскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Селетинская" на улицу "Сілеті", улицу "Приозерная" на улицу "Жағалау" в селе Косколь Иртышского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Кажахатов