Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қазандағы "Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі Қызылқақ ауылының аймағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-22-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 1-22-3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 6667 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 4 қарашадағы № 2-19/566 ұсынысы негізінде, Қоскөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі Қызылқақ ауылының аймағында ірі қара малдың инфекциялық ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қазандағы "Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі Қызылқақ ауылының аймағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-22-2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6569 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қоскөл ауылдық округінің әкімі Б. Кажахатов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ертіс аудандық
аумақтық инспекциясының басшысы Е. Каримжанов
2019 жылғы "10" желтоқсан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Коскольского сельского округа Иртышского района от 10 октября 2019 года № 1-22-2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кызылкак Коскольского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Коскольского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11 декабря 2019 года № 1-22-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2019 года № 6667
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района от 4 ноября 2019 года № 2-19/566, аким Коскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционного ринотрахеита крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кызылкак Коскольского сельского округа Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Коскольского сельского округа Иртышского района от 10 октября 2019 года № 1-22-2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кызылкак Коскольского сельского округа Иртышского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6569, опубликованное 16 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Қоскөл ауылдық округінің әкімі Б. Кажахатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Иртышской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Е. Каримжанов
"10" декабря 2019 года