Ертіс ауданы Майқоңыр ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Майқоңыр ауылы әкімінің 2019 жылғы 22 ақпандағы № 1-03-01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 ақпанда № 6259 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының Майқоңыр ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Майқоңыр ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Майқоңыр ауылының келесі көшелері:
"Дзержинского" көшесі "Астана" көшесі болып;
"Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Қ. Нұрғажинов

О переименовании некоторых улиц села Майконыр Иртышского района
Решение акима села Майконыр Иртышского района Павлодарской области от 22 февраля 2019 года № 1-03-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2019 года № 6259
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Майконыр Иртышского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года, аким села Майконыр РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Майконыр Иртышского района:
улицу "Дзержинского" на улицу "Астана";
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села К. Нургажинов