Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ертіс ауданы Северный ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 қазандағы "Ертіс ауданы Северный ауылдық округі Қараағаш ауылындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Северный ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 6315 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Северный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың трихофития ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Ертіс ауданы Северный ауылдық округінің Қараағаш ауылында Абай атындағы көшесіне аумақтарында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Северный ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 3 "Ертіс ауданы Северный ауылдық округінің Қараағаш ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6093 болып тіркелген, 2018 жылдың 12 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Северный ауылдық округінің әкімі Ф. Қожахан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Северного сельского округа Иртышского района от 26 октября 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Караагаш Северного сельского округа Иртышского района"
Решение акима Северного сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 19 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2019 года № 6315
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Северного сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации трихофитии среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы имени Абая в селе Караагаш Северного сельского округа Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решения акима Северного сельского округа от 26 октября 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Караагаш Северного сельского округа Иртышского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6093, опубликованное 12 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северного сельского округа Ф. Қожахан