Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Тереңкөл ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 165/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 маусымда № 6398 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Тереңкөл ауданының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. А. Мақашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Әйткенов
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "31" мамырдағы
№ 165/3 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде
Тереңкөл ауданының жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов района Тереңкөл на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 31 мая 2019 года № 165/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 июня 2019 года № 6398
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов района Тереңкөл на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мақашева Н. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айткенов
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от "31" мая 2019 года № 165/3
Схема пастбищеоборотов района Тереңкөл на основании
геоботанического обследования пастбищ