Тереңкөл аудандық маслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 1/45 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 6418 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6212 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"114 444" сандар "118 355" сандарымен ауыстырылсын;
"5 553" сандар "5 969" сандарымен ауыстырылсын;
"108 691" сандар "112 186" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "114.444" сандар "119.612" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "нөлге тең" сөздер "-1.257" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "нөлге тең" сөздер "1.257" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында:
"301 543" сандар "395 962" сандарымен ауыстырылсын;
"40 320" сандар "40 780" сандарымен ауыстырылсын;
"5 410" сандар "7 876" сандарымен ауыстырылсын;
"255 813" сандар "347 306" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "301.543" сандар "401.493" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "нөлге тең" сөздер "-5.531" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "нөлге тең" сөздер "5.531" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақ:
үшінші абзацтағы: "ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты" сөздері алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"85 224 мың теңге – Тереңкөл ауылдық округіндегі тротуарларға орташа жөндеу жүргізуге;
1 255 мың теңге – Песчан ауылдық округіндегі "Даңқ" ескерткішіне ағымдағы жөндеу жүргізуге;
8 509 мың теңге – мектепке дейінгі ұйымдардағы көп балалы және аз қамтылған отбасылардың балаларын тамақтандыруға.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Тереңкөл от 28 декабря 2018 года № 1/40 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 13 июня 2019 года № 1/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июня 2019 года № 6418. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 28 декабря 2018 года № 1/40 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6212, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "114 444" заменить цифрами "118 355";
цифры "5 553" заменить цифрами "5 969";
цифры "108 691" заменить цифрами "112 186";
в подпункте 2) цифры "114 444" заменить цифрами "119 612";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-1 257";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "1 257";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "301 543" заменить цифрами "395 962";
цифры "40 320" заменить цифрами "40 780";
цифры "5 410" заменить цифрами "7 876";
цифры "255 813" заменить цифрами "347 306";
в подпункте 2) цифры "301 543" заменить цифрами "401 493";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-5 531";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "5 531";
пункт 4:
в абзаце третьем исключить слова: ", в связи с изменением размера минимальной заработной платы";
дополнить абзацами следующего содержания:
"85 224 тысячи тенге – на проведение среднего ремонта тротуаров в Теренкольском сельском округе;
1 255 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта обелиска "Славы" в Песчанском сельском округе;
8 509 тысяч тенге – на питание детей дошкольных организаций из многодетных и малообеспеченных семей.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.