Аққулы ауданының ұйымдарында 2020 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 1-03/227 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 6549 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімі аппарат басшысының 2024 жылғы 16 тамыздағы № 01-21/562 хатымен).
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімі аппарат басшысының 16.08.2024 № 01-21/562 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях района Аққулы на 2020 год
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 20 сентября 2019 года № 1-03/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 сентября 2019 года № 6549. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима района Аққулы Павлодарской области от 16 августа 2024 года № 01-21/562).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима района Аққулы Павлодарской области от 16.08.2024 № 01-21/562).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аққулы ауданының ұйымдарында 2020 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдастыру-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарының квотасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары А. Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балгабаев
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "20" қыркүйектегі
№ 1-03/227 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданының ұйымдарында 2020 жылға арналған
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны, адам
1
Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Аққу-Сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
31
3%
1
2
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях района Аққулы на 2020 год, независимо от организационной-правовой формы и от формы собственности согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Касымову А. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района А. Балгабаев
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы от "20" сентября
2019 года № 1-03/227
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы, в организациях района Аққулы на 2020 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, человек
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акку-Сервис", отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Аққулы, акимата района Аққулы
31
3%
1
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы", управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области