Аққулы ауданының Жамбыл ауылдық округінде орналасқан "КХ "РАССВЕТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 1-17/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 6396 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 1-17/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 09.09.2019 № 1-17/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Аққулы ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 3 мамырдағы № 1-28/68 ұсынысы негізінде, Жамбыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданының Жамбыл ауылдық округінде орналасқан "КХ "РАССВЕТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында жануарлардың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Аққулы ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) , "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Аққулы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Павлодар облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Аққулы ауданының қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауылдық
округінің әкімі Н. Айтуғанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққулы ауданының ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ. Тлеуғабыл
2019 жылғы "30" мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Аққулы аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ғ. Сағалов
2019 жылғы "30" мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Павлодар облысы Қоғамдық
денсаулық сақтау департаментінің
Аққулы ауданының қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Сламбеков
2019 жылғы "30" мамыр

Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "КХ "РАССВЕТ", расположенного в Жамбылском сельском округе района Аққулы
Решение акима Жамбылского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 30 мая 2019 года № 1-17/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 мая 2019 года № 6396. Утратило силу решением акима Жамбылского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 9 сентября 2019 года № 1-17/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 09.09.2019 № 1-17/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Аққулы от 3 мая 2019 года № 1-28/68, аким Жамбылского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "КХ "РАССВЕТ", расположенного в Жамбылском сельском округе района Аққулы.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии района Аққулы" (по согласованию), государственному учреждению "Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан района Аққулы" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Управление охраны общественного здоровья района Аққулы Департамента охраны общественного здоровья Павлодарской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского сельского округа Н. Айтуганов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии района Аққулы" К. Тлеугабыл
"30" мая 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
района Аққулы" Г. Сагалов
"30" мая 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление охраны
общественного здоровья района Аққулы
Департамента охраны общественного
здоровья Павлодарской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" Т. Сламбеков
"30" мая 2019 года