Аққулы ауданы Баймолдин ауылдық округі Әбілқайыр Баймолдин атындағы және Тақыр ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Баймолдин ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № 1-03/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 маусымда № 6430 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Баймолдин ауылдық округінің Әбілқайыр Баймолдин атындағы, Тақыр ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Баймолдин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданы Баймолдин ауылдық округінің Әбілқайыр Баймолдин атындағы ауылындағы "Степная" көшесі "Астана" көшесі, "Дорожная" көшесі "Жолжиек" көшесі болып қайта аталсын.
2. Аққулы ауданы Баймолдин ауылдық округінің Тақыр ауылындағы "Ленин" көшесі "Тұңғыш Президент" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Қ. Омаров

О переименовании улиц сел имени Абылхаира Баймульдина и Такир Баймульдинского сельского округа района Аққулы
Решение акима Баймульдинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 19 июня 2019 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2019 года № 6430
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей сел имени Абылхаира Баймульдина, Такир Баймульдинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Баймульдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Степная" на улицу "Астана", улицу "Дорожная" на улицу "Жолжиек" в селе имени Абылхаира Баймульдина Баймульдинского сельского округа района Аққулы.
2. Переименовать улицу "Ленина" на улицу "Тұңғыш Президент" в селе Такир Баймульдинского сельского округа района Аққулы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Омаров