Шектеу іс-шараларын тоқтату және Май ауданы Көктүбек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы "Май ауданы Көктүбек ауылдық округінің "Жанатай" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 6623 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2019 жылғы 20 тамыздағы № 1-14/402 ұсынысы негізінде, Көктүбек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май ауданы Көктүбек ауылдық округінде орналасқан "Жанатай" шаруа қожалығының аумағында жылқылардың ринопневмония ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Май ауданы Көктүбек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы "Май ауданы Көктүбек ауылдық округінің "Жанатай" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" №1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6455 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі С. Сагинбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Май аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Жумабаев
2019 жылғы "20" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Май ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Е. Ахметов
2019 жылғы "20" қараша

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Коктубекского сельского округа Майского района от 27 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Жанатай" Коктубекского сельского округа Майского района"
Решение акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 20 ноября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2019 года № 6623
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Майского района от 20 августа 2019 года № 1-14/402, аким Коктубекского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни ринопневмонии лошадей снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Жанатай", расположенного в Коктубекском сельском округе Майского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Коктубекского сельского округа Майского района от 27 июня 2019 года за № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий территории крестьянского хозяйства "Жанатай" Коктубекского сельского округа Майского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6455, опубликованное 19 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Сагинбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Майская районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Н. Жумабаев
"20" ноября 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
Майского района" Е. Ахметов
"20" ноября 2019 года