Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 44/215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 59/260 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қыркүйекте № 6541 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 44/215 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6191 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"6 428 795" сандары "6 572 188" сандарымен ауыстырылсын;
"667 471" сандары "679 902" сандарымен ауыстырылсын;
"20 817" сандары "26 609" сандарымен ауыстырылсын;
"18 339" сандары "26 055" сандарымен ауыстырылсын;
"5 722 168" сандары "5 839 622" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "6 458 256" сандары "6 601 649" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта "25 262" сандары "32 145" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кашитов
Павлодар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 13 қыркүйектегі
№ 59/260 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 24 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 44/215 "О Павлодарском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13 сентября 2019 года № 59/260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 сентября 2019 года № 6541. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 44/215 "О Павлодарском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6191, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 428 795" заменить цифрами "6 572 188";
цифры "667 471" заменить цифрами "679 902";
цифры "20 817" заменить цифрами "26 609";
цифры "18 339" заменить цифрами "26 055";
цифры "5 722 168" заменить цифрами "5 839 622";
в подпункте 2) цифры "6 458 256" заменить цифрами "6 601 649";
в пункте 10 цифры "25 262" заменить цифрами "32 145";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Кашитов
Секретарь Павлодарского
районного маслихата А. Шайхимов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата от 13
сентября 2019 года № 59/260
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от 24
декабря 2018 года № 44/215
"О Павлодарском районном