Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46/217 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 60/263 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қазанда № 6577 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46/217 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6222 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"75 812" сандары "100 970" сандарымен ауыстырылсын;
"4 415" сандары "5 540" сандарымен ауыстырылсын;
"210" сандары "860" сандарымен ауыстырылсын;
"71 187" сандары "94 570" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "76 628" сандары "101 786" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"70 948" сандары "72 927" сандарымен ауыстырылсын;
"5 342" сандары "5 991" сандарымен ауыстырылсын;
"737" сандары "2 067" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "71 145" сандары "73 124" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"120 773" сандары "121 531" сандарымен ауыстырылсын;
"5 411" сандары "6 087" сандарымен ауыстырылсын;
"589" сандары "671" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "122 306" сандары "123 064" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"84 962" сандары "88 501" сандарымен ауыстырылсын;
"8 000" сандары "8 555" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 984 мың теңге;";
2) тармақшада "87 191" сандары "90 730" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
1) тармақшада:
"40 661" сандары "41 068" сандарымен ауыстырылсын;
"108" сандары "515" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "41 126" сандары "41 533" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
1) тармақшада:
"72 499" сандары "73 999" сандарымен ауыстырылсын;
"6 500" сандары "6 600" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 46/217 "О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 11 октября 2019 года № 60/263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 октября 2019 года № 6577
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 46/217 "О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6222, опубликованное 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "75 812" заменить цифрами "100 970";
цифры "4 415" заменить цифрами "5 540";
цифры "210" заменить цифрами "860";
цифры "71 187" заменить цифрами "94 570";
в подпункте 2) цифры "76 628" заменить цифрами "101 786";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "70 948" заменить цифрами "72 927";
цифры "5 342" заменить цифрами "5 991";
цифры "737" заменить цифрами "2 067";
в подпункте 2) цифры "71 145" заменить цифрами "73 124";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "120 773" заменить цифрами "121 531";
цифры "5 411" заменить цифрами "6 087";
цифры "589" заменить цифрами "671";
в подпункте 2) цифры "122 306" заменить цифрами "123 064";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "84 962" заменить цифрами "88 501";
цифры "8 000" заменить цифрами "8 555";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала – 2 984 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "87 191" заменить цифрами "90 730";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "40 661" заменить цифрами "41 068";
цифры "108" заменить цифрами "515";
в подпункте 2) цифры "41 126" заменить цифрами "41 533";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "72 499" заменить цифрами "73 999";
цифры "6 500" заменить цифрами "6 600";

"378" сандары "278" сандарымен ауыстырылсын;
"65 621" сандары "67 121" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "74 330" сандары "75 830" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
1) тармақшада:
"96 546" сандары "103 244" сандарымен ауыстырылсын;
"6 500" сандары "6 536" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 152 мың теңге;";
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 510 мың теңге;";
2) тармақшада "96 865" сандары "103 563" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
1) тармақшада:
"93 482" сандары "95 318" сандарымен ауыстырылсын;
"5 234" сандары "6 734" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 336 мың теңге;";
2) тармақшада "94 273" сандары "96 109" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада:
"114 851" сандары "117 902" сандарымен ауыстырылсын;
"7 815" сандары "10 866" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "117 408" сандары "120 459" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"104 410 мың теңге - кейбір санаттардағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне жалақыны көтеруге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"50 202 мың теңге - ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеуге;";
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"10 312 мың теңге - мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;".
"25 262" сандары "32 145" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "378" заменить цифрами "278";
цифры "65 621" заменить цифрами "67 121";
в подпункте 2) цифры "74 330" заменить цифрами "75 830";
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "96 546" заменить цифрами "103 244";
цифры "6 500" заменить цифрами "6 536";
дополнить абзацами следующего содержания:
"неналоговые поступления – 152 тысяч тенге;";
"поступления от продажи основного капитала – 6 510 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "96 865" заменить цифрами "103 563";
в пункте 8:
в подпункте 1):
цифры "93 482" заменить цифрами "95 318";
цифры "5 234" заменить цифрами "6 734";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала – 336 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "94 273" заменить цифрами "96 109";
в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры "114 851" заменить цифрами "117 902";
цифры "7 815" заменить цифрами "10 866";
в подпункте 2) цифры "117 408" заменить цифрами "120 459";
в пункте 11:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"104 410 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"50 202 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых дорог;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"10 312 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;".
цифры "25 262" заменить цифрами "32 145";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.