2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 64/280 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 6682 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 764 496 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 869 473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 660 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 860 323 мың теңге;
2) шығындар – 10 868 200 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 162 391 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 194 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 559 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 266 095 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 266 095 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 77/348 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. . Аудандық жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 36 145 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 77/348 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 жылға арналған Павлодар аудандық бюджетінде – 4 237 017 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2020 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 823 780 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Григорьевка – 73 407 тысяч тенге;
Ефремовка – 24 093 тысяч тенге;
Заңғар – 24 553 тысяч тенге
Заря – 70 808 тысяч тенге;
Кеңес – 86 144 тысяч тенге;
Кемеңгер – 88 266 тысяч тенге;
Луганск – 40 211 тысячи тенге;

О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20 декабря 2019 года № 64/280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2019 года № 6682. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 764 496 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 869 473 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 21 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 660 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 860 323 тысячи тенге;
2) затраты – 10 868 200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 162 391 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 194 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 559 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 266 095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 095 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 26.11.2020 № 77/348 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 36 145 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 26.11.2020 № 77/348 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть в бюджете Павлодарского района на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета – 4 237 017 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов и села Ольгинка, в общей сумме 823 780 тысяч тенге, в том числе:
Григорьевский – 73 407 тысяч тенге;
Ефремовский – 24 093 тысяч тенге;
Зангарский – 24 553 тысяч тенге
Заринский – 70 808 тысяч тенге;
Кенесский – 86 144 тысяч тенге;
Кемеңгер – 88 266 тысяч тенге;
Луганский – 40 211 тысячи тенге;

Мичурин – 73 565 тысяч тенге;
Ольгинка – 47 218 тысяч тенге;
Рождественка – 92 822 тысяч тенге;
Чернорецк – 82 916 тысяч тенге;
Черноярка – 94 196 тысяч тенге;
Шақат – 25 581 тысяч тенге.
5. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 828 727 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Григорьевка – 74 807 тысяч тенге;
Ефремовка – 25 250 тысяч тенге;
Заңғар – 27 328 тысяч тенге
Заря – 70 812 тысяч тенге;
Кеңес – 88 610 тысяч тенге;
Кемеңгер – 86 285 тысяч тенге;
Луганск – 38 897 тысячи тенге;
Мичурин – 68 111 тысяч тенге;
Ольгинка – 51 410 тысяч тенге;
Рождественка – 94 971 тысяч тенге;
Чернорецк – 85 433 тысяч тенге;
Черноярка – 91 800 тысяч тенге;
Шақат – 25 013 тысяч тенге.
6. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2022 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 848 987 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Григорьевка – 76 455 тысяч тенге;
Ефремовка – 25 750 тысяч тенге;
Заңғар – 27 968 тысяч тенге
Заря – 72 921 тысяч тенге;
Кеңес – 91 034 тысяч тенге;
Кемеңгер – 87 747 тысяч тенге;
Луганск – 40 002 тысячи тенге;
Мичурин – 69 467 тысяч тенге;
Ольгинка – 52 238 тысяч тенге;
Рождественка – 97 150 тысяч тенге;
Чернорецк – 87 754 тысяч тенге;
Черноярка – 94 909 тысяч тенге;
Шақат – 25 592 тысяч тенге.
7. 2020 жылға арналған Павлодар аудандық бюджеттің атқарылуы үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде ескерілсін:
119 821 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлық-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
85 321 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;
69 373 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
30 493 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
3 884 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
33 252 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне еңбекақысын ұлғайтуға;
14 267 мың теңге – мәдениет ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша төлем ақы белгілеуге;
177 551 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

Мичуринский – 73 565 тысяч тенге;
Ольгинка – 47 218 тысяч тенге;
Рождественский – 92 822 тысяч тенге;
Чернорецкий – 82 916 тысяч тенге;
Черноярский – 94 196 тысяч тенге;
Шакатский – 25 581 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов и села Ольгинка, в общей сумме 828 727 тысяч тенге, в том числе:
Григорьевский – 74 807 тысяч тенге;
Ефремовский – 25 250 тысяч тенге;
Зангарский – 27 328 тысяч тенге
Заринский – 70 812 тысяч тенге;
Кенесский – 88 610 тысяч тенге;
Кемеңгер – 86 285 тысяч тенге;
Луганский – 38 897 тысячи тенге;
Мичуринский – 68 111 тысяч тенге;
Ольгинка – 51 410 тысяч тенге;
Рождественский – 94 971 тысяч тенге;
Чернорецкий – 85 433 тысяч тенге;
Черноярский – 91 800 тысяч тенге;
Шакатский – 25 013 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов и села Ольгинка, в общей сумме 848 987 тысяч тенге, в том числе:
Григорьевский – 76 455 тысяч тенге;
Ефремовский – 25 750 тысяч тенге;
Зангарский – 27 968 тысяч тенге
Заринский – 72 921 тысяч тенге;
Кенесский – 91 034 тысяч тенге;
Кемеңгер – 87 747 тысяч тенге;
Луганский – 40 002 тысячи тенге;
Мичуринский – 69 467 тысяч тенге;
Ольгинка – 52 238 тысяч тенге;
Рождественский – 97 150 тысяч тенге;
Чернорецкий – 87 754 тысяч тенге;
Черноярский – 94 909 тысяч тенге;
Шакатский – 25 592 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
119 821 тысяча тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-балльной шкале;
85 321 тысяча тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
69 373 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
30 493 тысячи тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;
3 884 тысячи тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
33 252 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
14 267 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
177 551 тысяча тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

8 334 мың теңге – Ефремовка ауылдық округінде спорт саласындағы шығындарға.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 77/348 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
10. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

8 334 тысячи тенге – на расходы в сфере спорта в Ефремовском сельском округе.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 26.11.2020 № 77/348 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сельских округов и села Ольгинка определяется на основании постановления акимата района.
10. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Кашитов
Павлодар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2019 жылғы 20
желтоқсаны № 64/280 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Павлодар аудандық бюджет
туралы (өзгерістермен)

11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Павлодарского районного маслихата А. Кашитов
Секретарь Павлодарского
районного маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от 20
декабря 2019 года № 64/280
О Павлодарском районном бюджете на 2020 год
(с изменениями)

12 021
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 021
2
Әлеуметтік көмек
295 283
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
295 283
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
168 321
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 708
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 369
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
644
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
33 026
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 215
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 139
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 139
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 248
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 412
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 479
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 056 363
1
Тұрғын үй шаруашылығы
269 165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 070
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
62 070
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
207 095
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12 100
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
50 268
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10 327
090
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
134 400
2
Коммуналдық шаруашылық
2 785 898
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 785 898
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
33 544
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

12 021
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 021
2
Социальная помощь
295 283
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
295 283
002
Программа занятости
168 321
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 708
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 369
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
644
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 026
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 215
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 139
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 139
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 248
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 412
021
Капитальные расходы государственного органа
1 479
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 056 363
1
Жилищное хозяйство
269 165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 070
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
62 070
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
207 095
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12 100
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
50 268
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 327
090
Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
134 400
2
Коммунальное хозяйство
2 785 898
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 785 898
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
33 544
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

6 890
3
Ақпараттық кеңістік
59 617
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
18 496
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
16 826
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 670
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
41 121
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41 121
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
71 984
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
33 066
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 330
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 736
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
38 918
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 918
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
156 786
1
Ауыл шаруашылығы
107 387
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
107 387
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 560
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
67 553
011
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 730
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 532
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 012
6
Жер қатынастары
20 690
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 690
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 768
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 922
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
28 709
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

6 890
3
Информационное пространство
59 617
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
18 496
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
16 826
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 670
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
41 121
004
Функционирование районных (городских) библиотек
41 121
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
71 984
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
33 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
15 330
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 736
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38 918
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
13 918
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
156 786
1
Сельское хозяйство
107 387
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
107 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
31 560
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
67 553
011
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 730
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 532
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 012
6
Земельные отношения
20 690
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 690
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 768
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 922
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
28 709
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)