Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округінің Красноармейка ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 шілдеде № 6478 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Красноармейка ауылдық округі Красноармейка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 9 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Красноармейка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданының Красноармейка ауылдық округі Красноармейка ауылының келесі көшелері:
"Западная" көшесі "Бастау" көшесі болып;
"Строительная" көшесі "Астана" көшесі болып;
"Садовая" көшесі "Жасыл ел" көшесі болып;
"Заготзерновская" көшесі "Ақ бидай" көшесі болып;
"Элеваторская" көшесі "Мереке" көшесі болып;
"Школьная" көшесі "Ұстаздар" көшесі болып;
"Механизаторская" көшесі "Еңбекші" көшесі болып;
"Калинина" көшесі "Жұмабек Тәшенов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Красноармейка ауылдық
округінің әкімі А. Вакпаев

О переименовании некоторых улиц села Красноармейка Красноармейского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Красноармейского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 11 июля 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июля 2019 года № 6478
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Красноармейка Красноармейского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 9 ноября 2018 года, аким Красноармейского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Красноармейка Красноармейского сельского округа Павлодарского района:
улицу "Западная" на улицу "Бастау";
улицу "Строительная" на улицу "Астана";
улицу "Садовая" на улицу "Жасыл ел";
улицу "Заготзерновская" на улицу "Ақ бидай";
улицу "Элеваторская" на улицу "Мереке";
улицу "Школьная" на улицу "Ұстаздар";
улицу "Механизаторская" на улицу "Еңбекші";
улицу "Калинина" на улицу "Жұмабек Тәшенов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Красноармейского
сельского округа А. Вакпаев