Успен ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі "Успен ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 127/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № 223/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6489 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі "Успен ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 127/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6336 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулы қосымшасының 4-бағанындағы 4-жолдағы "117200,77" деген сандары "17200,77" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасары А. А. Дисюповаға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2019 жылғы 25 мамырынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Абушахманов

О внесении изменения в постановление акимата Успенского района от 25 апреля 2019 года № 127/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской оплаты на 2019 год по Успенскому району"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 23 июля 2019 года № 223/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2019 года № 6489
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Успенского района от 25 апреля 2019 года № 127/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской оплаты на 2019 год по Успенскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6336, опубликовано 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в строке 4 столбца 4 приложения указанного постановления цифры "117200,77" заменить на цифры "17200,77".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Дисюпову А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие c 25 мая 2019 года.
Исполняющий обязанности
акима района К. Абушахманов