Успен ауылдық округінің аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Успен ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № 10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 6618 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Успен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Успен ауданы Успен ауылдық округінің аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен ауылдық округінің әкімі Д. Аспанов
Успен ауданы Успен ауылдық
округінің әкімінің
2019 жылғы "15" қарашадағы
№ 10 шешіміне
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Алаңы, гектар
Ұзындығы, метр
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғам

Об установлении публичного сервитута на территории Успенского сельского округа
Решение акима Успенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 15 ноября 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 ноября 2019 года № 6618
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Успенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории Успенского сельского округа Успенского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского сельского округа Д. Аспанов
Приложение
к решению акима
Успенского сельского округа
Успенского района
от "15" ноября 2019 года № 10
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Протяженность, метр
Целевое назначение
Срок эксплуатации (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Акционерное общество "Казахтелеком"