Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округінің Галкино ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 ақпандағы № 1-17/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 ақпанда № 6253 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Галкино ауылдық округі Галкино ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 12 шілдедегі облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округінің Галкино ауылының кейбір көшелері:
"Южная" көшесі - "Оңтүстік" көшесіне;
"Школьная" көшесі - "Ыбырай Алтынсарин" көшесіне;
"8 марта" көшесі - "Болашақ" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Галкино ауылдық округінің әкімі Қ. Қулумбенов

О переименовании некоторых улиц села Галкино Галкинского сельского округа Щербактинского района
Решение акима Галкинского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 13 февраля 2019 года № 1-17/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 февраля 2019 года № 6253
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Галкино Галкинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 12 июля 2018 года, аким Галкинского сельского округа Щербактинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Галкино Галкинского сельского округа Щербактинского района:
улицу "Южная" на улицу - "Оңтүстік";
улицу "Школьная" на улицу - "Ыбырай Алтынсарин";
улицу "8 марта" на улицу - "Болашақ".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Галкинского сельского округа К. Кулумбенов