Алматы қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХLV сессиясының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 330 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 1542 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 32 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 30.04.2021 № 32 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық Кодексі) 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXХXVIII сессиясының "Алматы қаласы бойынша тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы" 2011 жылғы 20 қазандағы № 476 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 905 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 желтоқсанда "Вечерний Алматы" және 2011 жылғы 10 желтоқсанда "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Алматы
Решение внеочередной ХLV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 8 апреля 2019 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 апреля 2019 года № 1542. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30 марта 2021 года № 32
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.04.2021 № 32 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога по городу Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение XXХXVIII сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 октября 2011 года № 476 "Об утверждении ставок фиксированного налога по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 905, опубликовано в газетах 3 декабря 2011 года "Вечерний Алматы" и 10 декабря 2011 года "Алматы ақшамы").

3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа жүктелсін.

3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальном периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет - ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А.