Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің Тізбесін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 2/329 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 1562 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі № 175 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесі, осы қаулының қосымшасына сәйкес, бекітілсін.
2. Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 27 мамырдағы
№ 2/329 қаулысына қосымша
Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Мемлекеттік табиғи-қорық
қоры объектілерінің тізбесі
№ р/с
Объектінің атауы
Орналасқан жері
Көлемі, га
1
"Баум тоғайы" Мемлекеттік табиғат ескерткіші
Алматы қаласы, Түрксіб ауданы

Об утверждении Перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 27 мая 2019 года № 2/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 мая 2019 года № 1562
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 175 "Об особо охраняемых природных территориях", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения города Алматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению зеленой экономики города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 27 мая 2019 года № 2/329
Перечень объектов государственного природно-заповедного фонда
местного значения города Алматы
№ п/п
Наименование объекта
Расположение
Площадь, га
1
Государственный памятник природы
"Роща Баума"
город Алматы,
Турксибский район