2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 2/339 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 1565 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год
Постановление акимата города Алматы от 29 мая 2019 года № 2/339. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 мая 2019 года № 1565. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 2/339 қаулысына қосымша
2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың
1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқышардағы әсерлі заттардың мөлшері, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормалары, теңге
1
2
3
4
5
1
Аммиак селитрасы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы № 2/339
от 29 мая 2019 года
Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений,
приобретенных у продавца удобрений, на 2019 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ
в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий предназначены на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
1
Аммиачная селитра

N 34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Б маркалы аммиак селитрасы
2
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Минералды тыңайтқыш калий күкіртқышқылы (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, S-18
Минералды тыңайтқыш калий сульфаты
K2O-50,5
3
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфаты
P-52, K-34
Минералды тыңайтқыш монокалий фосфаты
P2O-52, K20-34
Минералды тыңайтқыш калий монофосфаты
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфаты)
P2O5-52, K20-34
YaraTeraKrista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфаты)
P2O5-52, K20-34
Монокалий фосфаты NPK 0-52-34 тыңайтқышы
P2O5-52,03, K20-34,26
МКР тыңайтқышы
P-52, K-34
Haifa Калий монофосфаты
P2O5-52, K20-34
4
Yara Liva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), маркасы А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальций селитрасы), маркасы Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), маркасы В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), маркасы Г
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
5
Yara Vita Rexolin D12 тыңайтқышы темірхелаты DTPA
Fe-11,6
килограмм
1 865
Yara Tera Rexolin D12 тыңайтқышы DTPA темір хелаты
Fe-11,6
Yara Vita Rexolin Q40 тыңайтқышы темір хелаты EDDHA
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40 тыңайтқышы
темір хелаты EDDHA
Fe-6
6
YaraVitaRexolin Zn15 тыңайтқышы мырыш хелаты EDTA

N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
3
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалий фосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение YaraTeraKrista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
4
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
5
Удобрение YaraVita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1 865
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40 Хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
6
Удобрение Yara Vita Rexolin Zn15 Хелат цинка EDTA