Алматы қаласы әкімдігінің "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 1/29 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 қазандағы № 4/577 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 1592 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 3/421 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 13.08.2021 № 3/421 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 10 бабының 15) тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы №1/29 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1265 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы Т. Сәрсенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 11 қазандағы
№ 4/577 қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 1/29 қаулысымен бекітілді
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын
ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынтығы атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дерек көзі
Жауаптылар
Мемлекеттік орган туралы
1
"Алматы қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жыл сайын
Қаңтар айының 20-на
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының бірыңғай персоналды дамыту қызметі, Алматы қаласы әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
- ЖАО атауы қазақ тілінде;
- ЖАО атауы орыс тілінде;
- БСН;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефондары;
- Ыстық желінің телефон нөмірі;
- Азаматтарды жеке қабылдауды ұйымдастыруға жауапты тұлғаның аты-жөні, байланыс телефондары;
- Мекеменің ресми интернет-ресурсы;
- Кадр мәселелері бойынша кеңес беруге жауапты тұлға туралы байланыс деректері
2
Алматы қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері
Жыл сайын
Қаңтар айының 20-на
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының бірыңғай персоналды дамыту қызметі
- Құрылымдық бөлімшенің атауы қазақ тілінде;
- Құрылымдық бөлімшенің атауы орыс тілінде;
- Құрылымдық бөлімше басшысының аты-жөні;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Байланыс телефондары;
Электрондық пошта адресі
3
Алматы қаласының әкімдігі көрсететін мемлекеттік қызметтер
Өзгеруі шамасына қарай
Мемлекеттік қызметтер тізіліміне өзгерістер енгізілгеннен кейін бір ай ішінде
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді бақылау және ақпараттық технологияларды дамыту бөлімі
4
Алматы қаласы әкімінің және оның орынбасарларының жеке және заңды тұлғаларды қабылдау кестесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
5
Алматы қаласы әкімінің, аудан әкімдерінің есеп беру кездесулерін өткізу кестесі
Жыл сайын
Есептік жылдың соңына дейін
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының қоғаммен байланыс бөлімі
6
Алматы қаласы әкімдігіне келіп түсетін азаматтардың өтініштері бойынша статистикалық мәліметтер
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
7
Ақпаратты ұсыну бойынша сұраныстардың статистикасы
Жарты жылда бір рет
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
Алматы қаласы әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
Әлеуметтік-экономикалық даму
8
"Алматы - 2020" даму бағдарламасы
Жылына бір рет

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 января 2016 года № 1/29 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Постановление акимата города Алматы от 11 октября 2019 года № 4/577. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 октября 2019 года № 1592. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13 августа 2021 года № 3/421
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13.08.2021 № 3/421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 29 января 2016 года № 1/29 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1265, опубликовано 19 марта 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы Т. Сарсенбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к
постановлению акимата
города Алматы
от 11 октября 2019 года
№ 4/577
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 29 января 2016 года
№ 1/29
Перечень открытых данных, размещаемых на
интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предо-
ставления
Источ-
ник
Ответственные
О государственном органе
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Алматы"
Ежегодно
К 20 числу января
АРМ
Единая служба развития персонала аппарата акима города Алматы Отдел документационного обеспечения аппарата акима города Алматы,
- Наименование МИО на казахском языке;
- Наименование МИО на русском языке;
- БИН;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Номер телефона горячей линии;
- ФИО, контактные телефоны, ответственных за организацию личного приема граждан;
- Официальный интернет-ресурс учреждения;
- Контактные данные об ответственном за консультирование по кадровым вопросам
2
Структурные подразделения акимата города Алматы
Ежегодно
К 20 числу января
АРМ
Единая служба развития персонала аппарата акима города Алматы
- Наименование структурного подразделения на казахском языке;
- Наименование структурного подразделения на русском языке;
- ФИО Руководителя структурного подразделения;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Контактные телефоны;
Адрес электронной почты
3
Государственные услуги, оказываемые акиматом города Алматы
По мере изменения
В течении месяца после внесения изменений в Реестр государственных услуг
АРМ
Отдел контроля государственных услуг и развития информационных технологий аппарата акима города Алматы
4
График приема физических и юридических лиц акимом города Алматы и его заместителями
ежеквартально
Не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Отдел документационного обеспечения аппарата акима города Алматы
5
График проведения отчетных встреч c населением акима, акимов районов города Алматы
Ежегодно
До конца отчетного года
АРМ
Служба по связям с общественностью аппарата акима города Алматы
6
Статистические данные по обращениям граждан, поступающим в акимат города Алматы
Ежеквартально
Не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Отдел документационного обеспечения аппарата акима города Алматы
7
Статистика запросов по предоставлению информации
Раз в полгода
Не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Отдел документационного обеспечения аппарата акима города Алматы
Социально – экономической развитие
8
Программа развития "Алматы -2020"
Один раз в год

Бекітілгеннен кейін 10 күнтізбелік күн ішінде, 15 қарашаға дейін
АЖО
Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы
9
"Алматы - 2020" даму бағдарламасын іске асыру бойынша Іс-шаралар жоспары
Жылына бір рет
Қаланы дамыту бағдарламасына өзгерістер мен толықтырулар енгізгеннен кейін бір ай ішінде
АЖО
Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы
10
Алматы қаласының бекітілген (нақтыланған) бюджеті
Алматы қаласының бюджетін бекіткен, сонымен қатар нақтылау кезінде
Алматы қаласының бюджетін бекіткеннен және нақтылағаннан кейін 10 жұмыс күн ішінде
АЖО
Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы
11
Алматы қаласының есептік кезеңде әлеуметтік -экономикалық дамуының орытындылары
Ай сайын
Есептік кезеңнен кейін 20-нан кеш емес
АЖО
Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы
12
Алматы қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының болжамы
Ай сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы
Көлік
13
Метро поездарының қозғалыс кестесі
Жылына екі рет
20 маусым және
20 желтоқсан жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
14
Автобус маршруттарының сызбалары
Жылына екі рет
20 маусым және
20 желтоқсан жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
15
Троллейбус
маршруттарының сызбалары
Жылына екі рет
20 маусым және
20 желтоқсан жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
16
Мемлекеттік көрсетілетін
қызметтердің тізімі
Өзгеруіне қарай
20 желтоқсан жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
Жол
17
Жолайрықтар
Жылына бір рет
20 желтоқсан
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
18
Көшелерді ұзарту
Жылына бір рет
20 желтоқсан
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
19
Автомобиль жолдары
Жылына бір рет
20 желтоқсан
АЖО
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
Коммуникация
20
Сумен жабдықтау желілері.
(Құрылыс-монтаждау жұмыстары туралы ақпарат)
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
21
Кәріз желілері (Құрылыс-монтаждау жұмыстары туралы ақпарат)
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
22
Газбен жабдықтау желілері (Құрылыс-монтаждау жұмыстары туралы ақпарат)
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
23
Жылумен жабдықтау желілері (Құрылыс-монтаждау жұмыстары туралы ақпарат)
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
24
Электрмен жабдықтау желілері. (Құрылыс-монтаждау жұмыстары туралы ақпарат)
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
25
Алматы қаласының пәтер иелерінің кооперативтері (ПИК)
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
26
Көше және аула жарықтарын өткізу бойынша жұмыстар жоспары бойынша ақпарат
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
27
Коммуналдық қызметтер тарифтерінің құны
Жылына екі рет
10 сәуір және 10 қыркүйек
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
Білім
28
Мектептер тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
29
Балабақшалар тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
30
Интернаттар тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
31
Колледждер тізбесі (мемлекеттік меншік түрі)
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
32
Колледждер тізбесі (беймемлекеттік меншік түрі)
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
33
Алматы қаласы Білім басқармасы көрсететін мемлекеттік қызметтердің тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
34
Мектеп арасында ҰБТ-ның орташа балы
Жыл сайын
Тамыз айының 1-не
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
35
Алматы қаласы бойынша балаларға арналған қолданыстағы тегін үйірмелер туралы ақпарат
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Білім басқармасы
Жұмысқа орналастыру және жұмыспен қамту
36
Алматы қаласының Халықты жұмыспен қамту орталығына өтініш білдірген жұмыссыздардың саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
37

В течении 10 календарных дней после утверждения, до 15 ноября
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
9
План мероприятий по реализации Программы развития "Алматы -2020"
Один раз в год
В течение месяца после внесения изменений и дополнений в программу развития города
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
10
Утвержденный (уточненный) бюджет города Алматы
При утверждении, а также при уточнении бюджета города Алматы
По истечении 10 рабочих дней после утверждения и уточнения бюджета города Алматы
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
11
Итоги социально-экономического развития города Алматы за отчетный период
Ежемесячно
Не позднее 20 числа следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
12
Прогноз социально-экономического развития города Алматы
Ежегодно
До 1 декабря
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
Транспорт
13
Расписание движения поездов метро
Два раза в год
20 июня и
20 декабря ежегодно
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
14
Схемы автобусных маршрутов
Два раза в год
20 июня и
20 декабря ежегодно
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
15
Схемы троллейбусных маршрутов
Два раза в год
20 июня и
20 декабря ежегодно
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
16
Перечень оказываемых государственных услуг
По мере изменения
20 декабря ежегодно
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
Дорога
17
Транспортные развязки
Один раз в год
20 декабря
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
18
Пробивка улиц
Один раз в год
20 декабря
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
19
Автомобильные дороги
Один раз в год
20 декабря
АРМ
Управление городской мобильности города Алматы
Коммуникации
20
Сети водоснабжения
(Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
21
Сети канализации
(Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
22
Сети газоснабжения
(Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
23
Сети теплоснабжения
(Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
24
Сети электроснабжения
(Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
25
Кооперативы собственников квартир (КСК) города Алматы
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
26
Информация по планам работ по проведению уличных и дворовых освещений
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
27
Стоимости тарифов на коммунальные услуги
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября
ежегодно
АРМ
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
Образование
28
Перечень школ
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
29
Перечень детских садов
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
30
Перечень интернатов
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
31
Перечень колледжей (государственной формой собственности)
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
32
Перечень колледжей (не государственной формой собственности)
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
33
Перечень государственных услуг, оказываемых управлением образования города Алматы
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
34
Средний балл ЕНТ в разрезе школ
Ежегодно
К 1 числу августа
АРМ
Управление образования города Алматы
35
Информация о действующих бесплатных кружков по городу Алматы для детей
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление образования города Алматы
Трудоустройство и занятость
36
Количество безработных, обратившихся в Центр занятости населения города Алматы
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
37

Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы қатысушыларының саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
38
Жұмысқа орналасқан жұмыссыздардың саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
39
Жұмыссыз ретінде есепте тіркелген жұмысқа орналасқан мүгедектердің саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
Әлеуметтік қамтамасыз ету
40
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
Жыл сайын
Ағымдағы жылдың желтоқсан айы
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
41
Қарттарға, мүгедектерге медициналық-әлеуметтік мекемелерде арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету
Тоқсан сайын
Тұрақты
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
42
Көрсетілетін әлеуметтік көмек алушылар саны (жарты жылда бір рет 7 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде)
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
43
Мүгедек балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеп алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
44
6,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
45
20 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір реттік әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
46
Ыстық және (немесе) суық сумен жабдықтаудың жеке есептеуіш құралдарын сатып алу, орнату немесе тексеруден өткізу шығындарын өтеуге арналған бір реттік әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
47
200 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріне дейін бір реттік әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
48
Атаулы әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
49
Тұрғын үй көмегін алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
Мәдениет
50
Алдағы айда өткізілетін іс-шаралардың жарқағазы
Ай сайын
Әр айдың
30-на дейін
АЖО
Алматы қаласы Мәдениет басқармасы
51
Алматы қаласының
Тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімі
Жылына бір рет
10 ақпан
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Мәдениет басқармасы
52
Алматы қаласының
мәдени мекемелері
Жылына бір рет
10 ақпан
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Мәдениет басқармасы
53
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің түрлері
Жылына бір рет
10 ақпан
жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Мәдениет басқармасы
Туризм
54
Алматы қаласының көрікті жерлері
Жыл сайын
10 қаңтар жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Туризм басқармасы
55
Туристік нысандарының саны
Жыл сайын
10 қаңтар жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Туризм басқармасы
56
Туристік бағдарлар
Жыл сайын
10 қаңтар жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Туризм басқармасы
Дене шынықтыру және спорт
57
Алматы қаласының спорт нысандары
Жыл сайын
10 қаңтар жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Спорт басқармасы
58
Алматы қаласы спорт басқармасына ведомстволық бағынысты ұйымдар
Жыл сайын
10 қаңтар жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Спорт басқармасы
59
Жекеменшік спорттық ұйымдар
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Спорт басқармасы
60
Спорт жаңалықтары
Апта сайын
Апта сайын
АЖО
Алматы қаласы Спорт басқармасы
Денсаулық сақтау
61
Мемлекеттік емханаларға қызмет көрсету аумағы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
62
Ауруханалар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
63
Емханалар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
64
Перзентханалар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
65
Балалар шипажайы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
66
Диспансерлер тізбесі
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
67
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы көрсететін мемлекеттік қызметтер
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
Жылжымайтын мүлік
68
Тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған азаматтардың тізімі
Тоқсан сайын
Есептік кезеңнің 1 күніне
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
69
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған азаматтардың тізімі
Тұрғын үйді бөлуге қарай
Тұрақты
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
70
Қажетті ақпарат (есепке қою үшін және кезектілікті қайта тіркеу үшін құжаттардың тізімі; есепке тұра алатын азаматтардың санаты және кезектілікке қатысты ақпарат)
Жылына бір рет
Жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
71
"Халықтың барлық санаттары үшін тұрғын үй", "Жас отбасыларға арналған тұрғын үй", "Қазақстан ипотекалық компаниясы" ИҰ " АҚ тұрғын үйі", "Самұрық- Қазына" АҚ тұрғын үйі" бағыттары бойынша Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде құжаттар тапсырған азаматтардың тізімі
Тоқсан сайын
Тұрғын үйдің келіп түсуіне қарай 10 күнінде
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
72
"Халықтың барлық санаттары үшін тұрғын үй", "Жас отбасыларға арналған тұрғын үй", "Қазақстан ипотекалық компаниясы" ИҰ" АҚ тұрғын үйі", "Самұрық- Қазына" АҚ тұрғын үйі" бағыттары бойынша Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сатып алумен жалдамалы тұрғын үй алған азаматтардың тізімі
Тоқсан сайын
Тұрғын үйдің келіп түсуіне қарай 10 күнінде
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
73
Алматы қаласының кондоминиум объектілерін басқару органдарының (ПИК) тізімі
Жылына бір рет
10 қаңтар
Жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы
Экология
74
Коммуналдық қалдықтарды шығару бойынша ақпарат
(қоқыс шығаратын ұйымдардың және олардың қызмет көрсететін учаскелерінің тізімі)
Жылына екі рет

Количество участников Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
38
Количество трудоустроенных безработных
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
39
Количество трудоустроенных инвалидов, состоящих на учете в качестве безработных
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
Социальное обеспечение
40
Социальная поддержка инвалидов
Ежегодно
Декабрь текущего года
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
41
Оказание специальных социальных услуг престарелым, инвалидам в медико-социальных учреждениях
Ежеквартально
Постоянно
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
42
Количество получателей социальной помощи (раз в полугодие в размере 7 месячных расчетных показателей)
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
43
Количество получателей возмещения затрат на обучение на дому детей инвалидов
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
44
Количество получателей ежемесячной социальной помощи в размере 6,5 месячных расчетных показателей
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
45
Количество получателей единовременной социальной помощи в размере 20 месячных расчетных показателей
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
46
Количество получателей единовременной социальной помощи на возмещение затрат за приобретение, установку или поверку индивидуальных приборов учета горячего и (или) холодного водоснабжения
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
47
Количество получателей единовременной социальной помощи в размере до 200 месячных расчетных показателей
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
48
Количество получателей адресной социальной помощи
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
49
Количество получателей жилищной помощи
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление социального благосостояния города Алматы
Культура
50
Афиша мероприятий на предстоящий месяц
Ежемесячно
До 30-го ежемесячно
АРМ
Управление культуры
города Алматы
51
Список памятников истории и культуры
города Алматы
Один раз в год
10 февраля ежегодно
АРМ
Управление культуры
города Алматы
52
Учреждения культуры города Алматы
Один раз в год
10 февраля ежегодно
АРМ
Управление культуры
города Алматы
53
Виды предоставляемых государственных услуг
Один раз в год
10 февраля ежегодно
АРМ
Управление культуры
города Алматы
Туризм
54
Достопримечательности города Алматы
Ежегодно
10 января ежегодно
АРМ
Управление туризма города Алматы
55
Количество туристских объектов
Ежегодно
10 января ежегодно
АРМ
Управление туризма города Алматы
56
Туристские маршруты
Ежегодно
10 января ежегодно
АРМ
Управление туризма города Алматы
Физическая культура и спорт
57
Спортивные объекты города Алматы
Ежегодно
10 января ежегодно
АРМ
Управление спорта города Алматы
58
Подведомственные организации Управления спорта города Алматы
Ежегодно
10 января ежегодно
АРМ
Управление спорта города Алматы
59
Спортивные частные организации
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление спорта города Алматы
60
Спортивные новости
Еженедельно
Еженедельно
АРМ
Управление спорта города Алматы
Здравоохранение
61
Территория обслуживания государственных поликлиник
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
62
Больницы
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
63
Поликлиники
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
64
Родильные дома
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
65
Детские санатории
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
66
Перечень диспансеров
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
67
Государственные услуги, оказываемые Управлением здравоохранения города Алматы
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
АРМ
Управление общественного здоровья города Алматы
Недвижимость
68
Список граждан, состоящих на учете нуждающихся в жилье
Ежеквартально
К 1 первому числу отчетного периода
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
69
Список граждан, получивших жилье из коммунального жилищного фонда
По мере распределения жилья
Постоянно
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
70
Полезная информация (перечень документов для постановки на учет и для перерегистрации очередности; категория граждан, имеющих встать на учет и другая информация касательно очередности)
Один раз в год
Ежегодно
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
71
Список граждан, сдавших документы в рамках Программы развития регионов до 2020 года по направлениям "Жилье для всех категорий населения", "Жилье для молодых семей", "Жилье АО "ИО "Казахстанская ипотечная компания", "Жилье АО "Самрук Казына"
Ежеквартально
К 10 числу по мере поступления жилья
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
72
Список лиц, получивших арендное жилье с выкупом в рамках Программы развития регионов до 2020 года по направлениям "Жилье для всех категорий населения", "Жилье для молодых семей", "Жилье АО "ИО "Казахстанская ипотечная компания", "Жилье АО "Самрук Казына"
Ежеквартально
К 10 числу по мере реализации квартир
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
73
Перечень органов управления объектами кондоминиумов (КСК) города Алматы
1 раз в год
10 января
ежегодно
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
Экология
74
Информация по вывозу коммунальных отходов
(список мусоровывозящих организации и обслуживаемых ими участков)
Два раза в год

Жыл сайын 15 қаңтарда және 15 шілдеде
АЖО
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
75
Қаланың коммуналдық меншігіндегі субұрқақтары бойынша ақпарат
Жылына бір рет
Жыл сайын 1 ақпанда
АЖО
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
76
Қаланың аумағын көгалдандыру бойынша ақпарат (жасыл желектерді өтемдік отырғызу, саябақтар, бақтар, бульварлар, гүлзарлар)
Тоқсан сайын
Жыл сайын әр айдың 1-не
АЖО
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
77
Алматы қаласының су объектілері бойынша ақпарат
Жылына бір рет
Жыл сайын 1 ақпан
АЖО
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
Қаржы
78
Алматы қаласы бюджетінің атқарылуы туралы ақпарат
Ай сайын
Есепті айдан кейінгі айдың 12-күніне дейін
АЖО
Алматы қаласы стратегия және бюджет басқармасы
79
Азаматтық бюджет бойынша есеп
Ай сайын
Есепті айдан кейінгі айдың 25-күніне дейін
АЖО
Алматы қаласы стратегия және бюджет басқармасы
80
Коммуналдық меншікті сенімгерлік басқаруға және жекешелендіруге сауда-саттықтарды жариялау
Қажеттілігіне қарай
Қажеттілігіне қарай
АЖО
Алматы қаласы Мемлекеттік активтер басқармасы
81
Алматы қаласының мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысы жүзеге асыратын тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алу бойынша ақпарат
Тоқсан сайын
Есепті айдан кейінгі айдың 1-күніне дейін
АЖО
Алматы қаласы Мемлекеттік активтер басқармасы
Жастар саясаты
82
Алматы қаласында орналасқан жоғары оқу орындарының тізімі
Жылына бір рет
Қыркүйектің 20-күні
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
83
Алматы қаласы жоғары оқу орындарында білім алушылардың саны
Жылына бір рет
Қыркүйектің 20-күні
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
84
Алматы қаласы жоғары оқу орындары түлектерінің саны
Жылына бір рет
Тамыздың 20-күні
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
85
Алматы қаласы жоғары оқу орындары жатақханаларының саны
Жылына бір рет
Қыркүйектің 20-күні
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
86
Алматы қаласындағы
Жастар ұйымдарының саны
Жылына бір рет
Ақпанның 20-күні
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
87
Жастар саясаты саласындағы әлеуметтік маңызы бар жобаларын жүзеге асыру
Жылына бір рет
Желтоқсанның 20-күні
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
Ауыл шаруашылығы
88
Қалалық кеңейтілген ауылшаруашылық жәрмеңкелері
Сәуір-қазан
Тоқсан сайын, келесі айдың 5-не дейін
АЖО
Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
89
"Демалыс күні" жәрмеңкелері
Апта сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5-не дейін
АЖО
Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
90
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау (мәселелер)
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5-не дейін
АЖО
Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
91
Мемлекеттік қызметтердің тізбесі
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5-не дейін
АЖО
Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
Ішкі саясат
92
Алматы қаласы бұқаралық ақпарат құралдарының тізбесі
Жылына бір рет
жыл сайын 10 қаңтар
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
93
Алматы қаласы саяси партиялар тізбесі
Жылына бір рет
жыл сайын 10 қаңтар
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
94
Үкіметтік емес ұйымдар тізбесі
Жылына бір рет
жыл сайын 10 қаңтар
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
Сәулет және қала құрылысы
95
Алматы қаласының бас жоспары
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5-ші күніне дейін
АЖО
Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
Тілдерді дамыту, архивтер және құжаттама, ономастика
96
Алматы қаласының көшелері
Жыл сайын
Факт бойынша
АЖО
Алматы қаласы әкім аппаратының тілдерді дамыту және латын графикасына көшу орталығы
97
Тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар
Жыл сайын
Факт бойынша
АЖО
Алматы қаласы әкім аппаратының тілдерді дамыту және латын графикасына көшу орталығы
98
Архивтік қорлар
Жыл сайын
Факт бойынша
АЖО
Алматы қаласы Мәдениет басқармасы
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы
99
Хабарламалар тізілімі
Ай сайын
Ай сайын
АЖО
Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы

15 января и 15 июля ежегодно
АРМ
Управление зеленой экономики города Алматы
75
Информация по фонтанам, находящимся в коммунальной собственности города
Один раз в год
1 февраля ежегодно
АРМ
Управление зеленой экономики города Алматы
76
Информация по озеленению территории города (компенсационная посадка зеленых насаждений, парки, скверы, бульвары, цветники)
Ежеквартально
К 1 числу месяца ежегодно
АРМ
Управление зеленой экономики города Алматы
77
Информация по водным объектам города Алматы
Один раз в год
1 февраля ежегодно
АРМ
Управление зеленой экономики города Алматы
Финансы
78
Информация по исполнению бюджета города Алматы
Ежемесячно
До 12 числа месяца, следующего за отчетным
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
79
Отчет по гражданскому бюджету
Ежемесячно
До 25 числа месяца, следующего за отчетным
АРМ
Управление стратегии и бюджета города Алматы
80
Объявления о торгах на доверительное управление и приватизацию коммунальной собственности
По мере необходимости
По мере необходимости
АРМ
Управление государственных активов города Алматы
81
Информация по государственным закупкам товаров, работ, услуг, осуществляемым единым организатором государственных закупок города Алматы
Ежеквартально
1 числа месяца следующего за отчетным
АРМ
Управление государственных активов города Алматы
Молодежная политика
82
Перечень высших учебных заведений, находящихся в городе Алматы
Один раз в год
20-го числа сентября
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
83
Количество обучающихся в высших учебных заведений города Алматы
Один раз в год
20-го числа сентября
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
84
Количество выпускников высших учебных заведений города Алматы
Один раз в год
20-го числа августа
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
85
Количество общежитий высших учебных заведений города Алматы
Один раз в год
20-го числа сентября
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
86
Количество молодежных организаций, действующих в городе Алматы
Один раз в год
20-го числа февраля
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
87
Реализация социально-значимых проектов в сфере молодежной политики
Один раз в год
20-го числа декабря
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
Сельское хозяйство
88
Городские расширенные ярмарки сельхозтоваропроизводителей
Апрель-октябрь
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
АРМ
Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы
89
Ярмарки "выходного дня"
Еженедельно
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
АРМ
Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы
90
Аттестация физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
(вопросы)
Ежеквартально
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
АРМ
Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы
91
Перечень государственных услуг
Ежеквартально
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
АРМ
Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы
Внутренняя политика
92
Перечень средств массовой информации города Алматы
Один раз в год
10 января ежегодно
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
93
Список политических партий города Алматы
Один раз в год
10 января ежегодно
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
94
Список неправительственных организаций
Один раз в год
10 января ежегодно
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
Архитектура и градостроительство
95
Генеральный план города Алматы
Ежеквартально
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
АРМ
Управление городского планирования и урбанистики города Алматы
Развитие языков, архивов и документации, ономастика
96
Улицы города Алматы
Ежегодно
По факту
АРМ
Центр развития языков и перехода на латинскую графику аппарата акима города Алматы
97
Проводимые мероприятий по развитию и пропаганде языков
Ежегодно
По факту
АРМ
Центр развития языков и перехода на латинскую графику аппарата акима города Алматы
98
Архивные фонды
Ежегодно
По факту
АРМ
Управление культуры города Алматы
Государственный архитектурно-строительный контроль
99
Реестр уведомлений
Ежемесячно
Ежемесячно
APM
Управление градостроительного контроля города Алматы

100
Аттестацияланған сарапшылар тізілімі
Ай сайын
Ай сайын
АЖО
Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы
Кәсіпкерлік
101
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті дамытудың және қолдаудың Бірыңғай бағдарламасын іске асыру
Ай сайын
Есептік кезеңен кейін 5 күніне дейін
АЖО
Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
Құрылыс
102
Білім беру нысандарының құрылысы және сейсмикалық нығайтуы
Жылына
екі рет
Жыл сайын
10 сәуір және
10 қазан
АЖО
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
103
Денсаулық сақтау нысандарының құрылысы және сейсмикалық нығайтуы
Жылына
екі рет
Жыл сайын
10 сәуір және
10 қазан
АЖО
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
104
Басқа да әлеуметтік бағыттағы нысандар құрылысы
Жылына
екі рет
Жыл сайын
10 сәуір және
10 қазан
АЖО
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
105
Тұрғын үйлердің құрылысы
Жылына
екі рет
Жыл сайын
10 сәуір және
10 қазан
АЖО
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
106
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы
Жылына
екі рет
Жыл сайын
10 сәуір және
10 қазан
АЖО
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
107
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде лифттерді орнату және жөндеу бойынша қызметтерді жеткізушілер туралы ақпарат
Жылына
екі рет
Жыл сайын
10 сәуір және
10 қазан
АЖО
Алматы қаласы Тұрғын үй басқармасы
Дін
118
Тіркеуден өткен діни бірлестіктер мен олардың филиалдарының тізімі
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 қаңтар, 10 шілде
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
109
Діни оқу орындардың тізімі
Жылына бір рет
30 маусым, жыл сайын
АЖО
Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы
Жер мәселелері
110
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп алу
Жылына бір рет
10 желтоқсан
АЖО
Алматы қаласы Жер қатынастар басқармасы
111
Алматы қаласы жер санаттары бойынша жер қорын бөлу
Жылына бір рет
Қарашаның айының 15-не дейін
АЖО
Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы
Отбасы
112
Азаматтардың хал актілерін тіркеу
Ай сайын
5-не дейін
АЖО
Алматы қаласы аудандар әкімдіктерінің аппараттары
Шартты түрде қысқартылған атаулар
АЖО - Автоматтандырылған жұмыс орны
ОМО - Орталық мемлекеттік орган

100
Реестр аттестованных экспертов
Ежемесячно
Ежемесячно
APM
Управление градостроительного контроля города Алматы
Предпринимательство
101
Реализация Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Ежемесячно
До 5 числа после отчетного периода
APM
Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы
Строительство
102
Строительство и сейсмоусиление объектов образования
Два раза в год
10 апреля и
10 октября
ежегодно
АРМ
Управление комфортной городской среды города Алматы
103
Строительство и сейсмоусиление объектов здравоохранения
Два раза в год
10 апреля и
10 октября
ежегодно
АРМ
Управление комфортной городской среды города Алматы
104
Строительство прочих объектов социального назначения
Два раза в год
10 апреля и
10 октября
ежегодно
АРМ
Управление комфортной городской среды города Алматы
105
Строительство жилых домов
Два раза в год
10 апреля и
10 октября
ежегодно
АРМ
Управление комфортной городской среды города Алматы
106
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Два раза в год
10 апреля и
10 октября
ежегодно
АРМ
Управление комфортной городской среды города Алматы
107
Информация о поставщиках услуг по установке и ремонту лифтов в многоквартирных жилых домах
Два раза в год
10 апреля и
10 октября
ежегодно
АРМ
Управление жилищной политики города Алматы
Религия
108
Список зарегистрированных религиозных объединений и их филиалов
Два раза в год
10 января и 10 июля ежегодно
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
109
Список духовных учебных заведений
Один раз в год
30 июня ежегодно
АРМ
Управление общественного развития города Алматы
Земельные вопросы
110
Изъятие земельных участков для государственных надобностей
Один раз в год
10 декабря
АРМ
Управление земельных отношений города Алматы
111
Распределение земельного фонда по категориям земель города Алматы
Один раз в год
К 15 ноября
АРМ
Управление земельных отношений города Алматы
Семья
112
Регистрация актов гражданского состояния
Ежемесячно
до 5 числа
АРМ
Аппараты акимов районов города Алматы
Условные сокращения
АРМ - Автоматизированное рабочее место
ЦГО - Центральный государственный орган