Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекiту туралы" 2019 жылғы 16 мамырдағы № 2/302 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 4/687 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 1604 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 16 мая 2019 года № 2/302 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год"
Постановление акимата города Алматы от 31 декабря 2019 года № 4/687. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 декабря 2019 года № 1604. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекiту туралы" 2019 жылғы 16 мамырдағы № 2/302 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1559 болып тiркелген, 2019 жылғы 30 мамырда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы, осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

В соответствии с подпунктом 7-2) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 16 мая 2019 года № 2/302 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1559, опубликовано 30 мая 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
государственный образовательный заказ на среднее образование в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 16 мамырдағы
№ 2/302 қаулысымен бекітілді
Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған
орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Орта білім беру ұйымдарының атауы
Білім алушылардың саны
Бір жылға бір оқушыға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Бір жылға мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарламаның әкімгері - Алматы қаласы Білім басқармасы
1
"Қайнар" мектебі" мекемесі
78

2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к
постановлению
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 16 мая 2019 года № 2/302
Государственный образовательный заказ на среднее образование
в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год
Наименование организаций среднего образования
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в в год (тенге)
Размер государственного образовательного заказа в год (тенге)
Администратор бюджетной программы – Управление образования города Алматы
1
Учреждение "Школа "Кайнар"
78